GC '09: Crytek już wkrótce ujawni pierwsze szczegóły dotyczące Crysis 2

Przyznajcie się szczerze - kto z Was nigdy wcześniej nie spotkał się z Crysis? Jest w ogóle wśród nas ktoś taki? Jeżeli tak, to ma u mnie ogromnego minusa za sam fakt nie posiadania wiedzy na temat jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat, a co za tym idzie, musi szybko uzupełnić powstałą lukę, ponieważ już wkrótce, na rozpoczynających się niebawem targach GC 2009, zaprezentowane zostaną pierwsze szczegóły dotyczące sequela tej rewolucyjnej produkcji! !--z1--! Jak doniósł nam przed momentem Crytek, developer odpowiedzialny za stworzenie Crysis, już 18 sierpnia 2009 podczas trwania konferencji Electronic Arts, ujawnione zostaną szerszej publice detale dotyczące sequela tego tytułu! !--z2--! Liczymy na to, że oprócz kilku screenów lub renderowanej grafiki zaprezentowane zostaną nam prawdziwe możliwości nowego silnika graficznego CryEngine 3, za sprawą którego grafika przyszłych gier wyniesiona może zostać ponad dzisiejszy, bardzo wysoki przecież poziom.

@ 18.08.2009, 01:18
Bartosz "creative" Bielas
pc, ps3, xbox 360

GC '09: Crytek już wkrótce ujawni pierwsze szczegóły dotyczące Crysis 2

Przyznajcie się szczerze - kto z Was nigdy wcześniej nie spotkał się z Crysis? Jest w ogóle wśród nas ktoś taki? Jeżeli tak, to ma u mnie ogromnego minusa za sam fakt nie posiadania wiedzy na temat jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat, a co za tym idzie, musi szybko uzupełnić powstałą lukę, ponieważ już wkrótce, na rozpoczynających się niebawem targach GC 2009, zaprezentowane zostaną pierwsze szczegóły dotyczące sequela tej rewolucyjnej produkcji!

GC '09: Crytek już wkrótce ujawni pierwsze szczegóły dotyczące Crysis 2

Jak doniósł nam przed momentem Crytek, developer odpowiedzialny za stworzenie Crysis, już 18 sierpnia 2009 podczas trwania konferencji Electronic Arts, ujawnione zostaną szerszej publice detale dotyczące sequela tego tytułu!

GC '09: Crytek już wkrótce ujawni pierwsze szczegóły dotyczące Crysis 2

Liczymy na to, że oprócz kilku screenów lub renderowanej grafiki zaprezentowane zostaną nam prawdziwe możliwości nowego silnika graficznego CryEngine 3, za sprawą którego grafika przyszłych gier wyniesiona może zostać ponad dzisiejszy, bardzo wysoki przecież poziom. Osobiście mam również nadzieję, że otrzymamy przynajmniej zarys nowego storyline'u oraz główne elementy łączące go z tym, w jakim wzieliśmy udział podczas pierwszej odsłony Crysisa i Crysis: Warhead.Będziemy czujni i jak tylko czegoś się na ten temat dowiemy, natychmiast damy Wam znać.

Sprawdź także:
Crysis

Crysis

Premiera: 14 listopada 2007
PC, PS3, XBOX 360

Crysis to gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które na swoim koncie ma wspaniałą grę Far Cry. Od jej premiery Crytek stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPapisotoromek   @   02:04, 18.08.2009
Mam sam tą gierkę (kupiłem LEK) i nie uważam by to była genialna produkcja, czekam na dwójkę oczywiście, ale raczej wątpię bym kupił tą część. Chyba mi rozsadzi kompa Szczęśliwy
0 kudosrafalf2   @   07:02, 18.08.2009
fajna gierka a co ci wniej brakuję bo mi nić niedoczekam się do dwójki
0 kudosPapisotoromek   @   17:32, 18.08.2009
Radzę popracować nad ortografią ;)