Bydgoszcz kolejną cyberareną na trasie Trick Truck Plus

W dniach 15 i 16 lipca Trick Truck Plus, czyli specjalnie zaprojektowana ciężarówka wyposażona w sprzęt komputerowy oraz stanowiska muzyczne odwiedzi Bydgoszcz.

@ 14.07.2009, 21:36
pc, ps3, xbox 360, press info


W dniach 15 i 16 lipca Trick Truck Plus, czyli specjalnie zaprojektowana ciężarówka wyposażona w sprzęt komputerowy oraz stanowiska muzyczne odwiedzi Bydgoszcz. To kolejny przystanek, podczas którego miłośnicy wirtualnych rozgrywek będą mogli zagrać w najpopularniejsze gry komputerowe i konsolowe, wziąć udział w licznych konkursach i wygrać cenne nagrody rzeczowe. Cyberarena36i6 to jedna z wielu atrakcji, która czeka na odwiedzających miejsce stacjonowania konwoju Trick Truck Plus.

Bydgoszcz kolejną cyberareną na trasie Trick Truck Plus

Elektroniczna rywalizacja zorganizowana zostanie równolegle z innym wielkim wydarzeniem – siatkarskimi rozgrywkami Ligi Światowej. Turniejowe potyczki w ramach Cyberareny36i6 będą miały charakter otwarty i darmowy, tak aby jak największa liczba uczestników mogła wziąć udział w wirtualnych zmaganiach. Emocje oraz świetną zabawę zapewni elektroniczne współzawodnictwo na arenach takich platform jak Counter-Strike 1.6, FIFA 09, Fight Night Round 4 czy też Forza Motorsport 2. Czas miłośnikom komputerowej rywalizacji uprzyjemniać będą muzyczne brzmienia płynące ze stanowiska Muzodajni. Dodatkowo dla tych wszystkich, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu stworzone zostanie boisko do siatkówki. Oprócz rozgrywek Cyberareny36i6 dla odwiedzających czekać będą inne ciekawe atrakcje i niespodzianki przygotowane przez Simplusa i Muzodajnię w ramach trasy Trick Truck Plus.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.cyberarena36i6.pl.

Bydgoszcz kolejną cyberareną na trasie Trick Truck Plus

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJarazzz   @   21:39, 14.07.2009
Nadszedl czas na moje miasto 8)