The Bard's Tale IV: Barrows Deep  (PC) - okladka

The Bard's Tale IV: Barrows Deep (PC)

Premiera:
18 września 2018
Premiera PL:
18 września 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis The Bard's Tale IV: Barrows Deep (PC)
Materdea @ 13:09 12.06.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 73h 50min

+ czaswięcej

The Bard's Tale IV: Barrows Deep to czwarta część cyklu dungeon-crawlerów, rozpoczętego w 1985 roku. Za produkcją odpowiada studio inXile Entertainment, które stworzyło m.in. Wasteland 2 oraz Torment: Tides of Numenera.

Akcja gry przenosi nas do wyimaginowanego świata fantasy, który znany jest z poprzednich odsłon serii. Realia nawiązują do szkockich oraz celtyckich wierzeń i mitologii. Na początku musimy wykreować swojego bohatera, nadać mu klasę oraz rasę i ruszyć ku przygodzie. Zbieramy kilkuosobową drużynę i razem przemierzamy losowo generowane podziemia w poszukiwaniu potworów. Fabuła kreowana jest przez rozmowy z postaciami niezależnymi oraz zdobywanie kolejnych zadań.

Rozgrywka opiera się na przemierzaniu losowo generowanych katakumb, podziemi i labiryntów, w których czają się potwory. Podłoże zostało nałożone na plan siatki, co skutkuje turowym systemem walki. Jest to jednak nieco inny model, niż widziany w wielu podobnych produkcjach - wszyscy, również przeciwnicy, podczas jednej kolejki wykonują swoje ruchy równocześnie.

Oprawa graficzna The Bard's Tale IV: Barrows Deep napędzana jest silnikiem Unreal Engine 4. Oznacza to zaawansowaną fizykę, ostre tekstury oraz bogaty świat - a tego w dobrym cRPG nie może zabraknąć!


Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z The Bard's Tale IV: Barrows Deep (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?