Grand Theft Auto V (PC)

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (143)Kupię (218)

Grand Theft Auto V +12 trainer - wersja 1.0 PC


bigboy177 @ 14:01 15.04.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry GTA V w wersji 1.0. Oferuje on aż 12 ułatwień, które aktywujesz specjalnymi przyciskami. Trainer należy pobrać, następnie rozpakować zawartość archiwum i włączyć uzyskany w ten sposób plik. Finalnie trzeba odpalić grę, a podczas rozgrywki korzystać z opisanych poniżej klawiszy.

Co ważne, w niektórych przypadkach najpierw trzeba włączyć grę, następnie ją zminimalizować i wtedy dopiero uruchomić trainer.

HOME - aktywacja trainera;

F1 - stajesz się nieśmiertelny;
F2 - nigdy nie kończy Ci się amunicja;
F3 - nie musisz przeładowywać broni;
F4 - możesz ustawić sobie dowolną ilość pieniędzy.

Aby sztuczka z kasą zadziałała, wpisz w oknie trainera pożądaną kwotę, następnie w trakcie zabawy wciśnij F4, aby przelew wpłynął na Twoje konto - wynik zobaczysz w menu gry.

F5 - stajesz się wyjątkowo szybki;
F6 - resetuje poziom Wanted;
F7 - nie musisz się obawiać gliniarzy;
F8 - niekończąca się umiejętność specjalna Franklina;

Page Down - spowolnienie czasu;

Cyfra 7 - przenieś się do punktu nawigacyjnego;

Cyfra 8 - zapisz lokację;
Cyfra 9 - teleport;
Cyfra 0 - cofnij teleport.

Rozmiar: 1.81 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Grand Theft Auto V (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?