Grand Theft Auto V (XBOX 360)

ObserwujMam (73)Gram (32)Ukończone (48)Kupię (21)

Kody do Grand Theft Auto V (XBOX 360)


bigboy177 @ 12:21 31.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Poniższe kody należy wpisać w trakcie gry. Co istotne, wyłączają one możliwość zdobywania trofeów, w aktualnej sesji rozgrywki. Warto więc przed odpaleniem jakichkolwiek kodów, zapisać zabawę

Obniż poziom bycia poszukiwanym (Wanted):
W trakcie grania, wciśnij: RB(x2), B, RT, Prawa, Lewa, Prawa, Lewa, Prawa, Lewa.

Podnieś poziom bycia poszukiwanym (Wanted):
W trakcie grania, wciśnij: RB(x2), B, RT, Lewa, Prawa, Lewa, Prawa, Lewa, Prawa.

Naładuj umiejętność:
W trakcie grania, wciśnij: A(x2), X, RB, LB, A, Prawa, Lewa, A.

Szybsze bieganie:
W trakcie grania, wciśnij: Y, Lewa, Prawa(x2), LT, LB, X.

Wybuchająca amunicja:
W trakcie grania, wciśnij: Prawa, X, A, Lewa, RB, RT, Lewa, Prawa(x2), LB(x3).

Wybuchające pięści:
W trakcie grania, wciśnij: Prawa, Lewa, A, Y, RB, B(x3), LT.

Powolne celowanie:
W trakcie grania wciśnij: X, LT, RB, Y, Lewa, X, LT, Prawa, A (można wpisać 4 razy, pogłębiając efekt. Piąte wpisanie wyłącza kod).

Pływające samochody:
W trakcie grania, wciśnij: Y, RB(x2), Lewa, RB, LB, RT, LB.

Buzzard (helikopter) na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: B(x2), LB, B(x3), LB, LT, RB, Y, B, Y (pojawi się tylko w odpowiednio dużym miejscu).

Caddy na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: B, LB, Lewa, RB, LT, A, RB, LB, B, A.

Comet na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: RB, B, RT, Prawa, LB, LT, A(x2), X, RB.

Duster na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: Prawa, Lewa, RB(x3), Lewa, Y(x2), A, B, LB(x2).

Limuzyna na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: RT, Prawa, LT, Lewa(x2), RB, LB, B, Prawa.

Spadochron na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: Lewa, Prawa, LB, LT, RB, RT(x2), Lewa(x2), Prawa, LB.

Rapid GT na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: RT, LB, B, Prawa, LB, RB, Prawa, Lewa, B, RT.

Sanchez na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: B, A, LB, B(x2), LB, B, RB, RT, LT, LB(x2).

Samolot kaskaderski na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: B, Prawa, LB, LT, Lewa, RB, LB(x2), Lewa(x2), A, Y.

Trashmaster na zawołanie:
W trakcie grania, wciśnij: B, RB, B, RB, Lewa(x2), RB, LB, B, Prawa.

Tryb pijaka:
W trakcie grania, wciśnij: Y, Prawa(x2), Lewa, Prawa, X, B, Lewa.

Powolne ruchy:
W trakcie grania, wciśnij: Y, Lewa, Prawa(x2), X, RT, RB (można wpisać cztery razy, pogłębiając efekty, piąty raz wyłącza kod);

Zmień pogodę:
W trakcie grania, wciśnij: RT, A, LB(x2), LT(x3), X (każde wpisywanie przełącza pogodę na, kolejno: burza, przejrzyście, śnieg);

Spadanie na tyłek:
Wciśnij X aby podskoczyć, a w powietrzu wciśnij B.


Wyjaśnienie:
A, B, X, T - przyciski po prawej stronie pada;
LB - lewy górny przycisk, na froncie pada;
LT - lewy dolny przycisk, na froncie pada;
RR - prawy górny przycisk, na froncie pada;
RT - prawy dolny przycisk na froncie pada;

prawa, lewa - przyciski na krzyżaku.

Sekretna misja z wielką stopą:

Przejdź GTA 5 na 100%, aby odblokować tajemnicze misje z dziwolągami dla Franklina. Znajdziesz je zmierzając w miejsce, wskazane przez poniższy obrazek, na górze Chiliad. Specjalna misja wymaga od Ciebie złapania Wielkiej Stopy - musisz go ścigać przez las.Traktor Epsilon:

Ukończ z sukcesem misję "Epsilon Tract", aby odblokować Traktor Epsilon dla Michaela.

Hot Rod ATV:

Ukończ z sukcesem wszystkie misje fabularne, aby odblokować Hot Rod ATV dla Trevora.

Samochód Space Docker:

Ukończ z sukcesem misję "Far Out" dla obcego Omega (staje się dostępny po ukończeniu głównej misji "Fame or Shame") zbierając we wschodniej części Sandy Shores wszystkie 50 elementów statku kosmicznego. Samochód, który zgarniesz posiada obcą technologię, m.in. dwa silniki odrzutowe.

Alternatywne kostiumy:

Ukończ ostatnią misję głównego wątku fabularnego, aby odblokować kostiumy dedykowane konkretnym misjom, włączając w to czarne ubiory z misji skradankowych oraz uniformy strażników oraz policjantów. Wszystkie koszule będą dostępne jeśli uda Ci się zdobyć 100% w grze.

Zniżki w Ammu-Nation:

Ukończ z sukcesem wszystkie wyzwania ze strzelnicy (Gun Range) z brązowymi medalami, aby dostać 10% zniżki. Jeśli medale będą srebrne dostaniesz 15% zniżki, a jeżeli zgarniesz złoto, to wówczas zniżka będzie 25%. Co ważne, zniżka przypisana jest do konkretnej postaci. Jeśli chcesz aby obowiązywała dla każdego, musisz wszystkimi trzema protagonistami zgarnąć medale.

Nieograniczona kasa:

Popłyń do lokacji nr 1 i nr 2 na Pacyfiku na zachodniej części mapy dwoma postaciami. W każdym z tych miejsc są dwie paczki warte $34000 każda, a kiedy przełączasz się pomiędzy protagonistami paczki respawnują. Kiedy pierwszy bohater będzie na miejscu, wybierz drugiego i przemieść się do drugiej lokacji. Popłyń w dół i weź paczkę, a następnie przełącz się na drugą postać i zrób to samo. Teraz przełącz się z powrotem na postać pierwszą - paczka znowu będzie dostępna itd. Proces możesz powtarzać dowolną ilość razy i w ciągu kilkunastu minut będziesz bogatszy o około milion dolarów.

Ważne: trick działa tylko na podstawowej wersji gry, a zatem usuń wszystkie łatki, jakie do niej posiadasz. Nie korzystaj też z szybkiego zapisu, bo wrócisz się do domu i będziesz musiał znowu dostać się do miejsca, w którym działa sztuczka.

 


Duplikowanie samochodów:

Zmodyfikuj jaki chcesz samochód, a następnie przełącz się na inną postać, podjedź do zmienionego auta i zabawcie się razem. Wyjdź ze swojego samochodu i przejedź się autem zmodyfikowanym. Kiedy wrócisz zmodyfikowanym autem po wypadzie z drugą postaci, zobaczycie kolejne auto, identyczne do Waszego. Wyjdź z auta i weź duplikat, a następnie przełącz się na pierwszą postać i weź oryginalne auto.

Regeneracja zdrowia:

Jeśli jest u Ciebie kiepsko z energią, a nie uczestniczysz w misji, przełącz się na inną postać i z powrotem na tą, którą chcesz uleczyć. Energię będziesz miał na normalnym poziomie.

Łatwa kasa:

Podczas jeżdżenia poszukaj niebieskich kropek na mapie, które wskazują opancerzone samochody. Spróbuj zastrzelić kierowcę z walizką nim ten dotrze do samochodu, aby szybko zgarnąć $5000. Jeśli masz problemy z otworzeniem samochodu opancerzonego, wjedź nim do wody, a drzwi otworzą się automatycznie.

Grając Franklinem, biegając po jego domu, możesz zobaczyć na ekranie niebieski marker. Jeśli tak się stanie, zbadaj go, ponieważ może to być dzieciak, któremu skradziono rower. Jeśli go dla niego odzyskasz, dowiesz się, że dzieciak to milioner i dostaniesz od niego $100000.

Łatwa kasa na giełdzie:

Aby zarobić na giełdzie, zainwestuj w jakąś firmę, a następnie zaatakuj konkurencję tejże firmy. Kiedy robisz coś, co wpływa na firmę (np. raubunek banku albo stacji paliw), wartość jej akcji spada w zależności od tego, co zrobiłeś. Kup np. akcje AirEmu, a następnie zestrzel samoloty FlyUS, dzięki czemu akcje AirEmu pójdą w górę. Inna metoda to najpierw zniszczenie samolotów FlyUS, a kiedy akcje spadną, kupienie garści z nich. Wtedy zestrzeliwujesz maszyny AirEmu, akcje FlyUS idą w górę, a ty je sprzedajesz. Podobny trick działa oczywiście z innymi firmami np. RON Oil oraz LTD Oil.

Kup akcje w AugeryInsurance (AUG), a następnie uszkodź lub zniszcz samochody, a cena akcji powinna wzrosnąć.

Kiedy celem misji jest zniszczenie jakiś przedmiotów albo reputacji firmy, upewnij się, że przed przystąpieniem do realizacji zadania kupisz akcje konkurencji.

Słuchaj stacji radiowych - często mają wskazówki co do tego, w co warto inwestować.

Darmowe upgrady dla broni:

Posiadając aktywną misję (bardzo ważne!), idź do sklepu z bronią i kup wszystkie upgrady dla każdej dostępnej broni oraz kilka granatów. Posiadając wszystkie upgrady opuść sklep i skorzystaj z jednego z granatów, aby się zabić. Sprawi to, że misja nie zostanie zaliczona i będziesz mógł zacząć od nowa. Kiedy misja włączy się ponownie, wszystkie pieniądze do Ciebie wrócą, a w sklepie wszystkie upgrady będą widniały jako zaznaczone. Proces możesz powtarzać dla każdej nowej broni. Działa on jednak tylko na podstawowej wersji gry, czyli takiej, która nie posiada łatek.

Darmowe naprawy aut:

Aby naprawić auto przełącz się na inną postać, a następnie wróć do pierwotnej, samochód powinien być w idealnym stanie.

Inny sposób to zapisanie gry, a następnie wczytanie zapisu. Auto powinno być dzięki temu w idealnej kondycji.

Wjedź do swojego garażu, teraz wyjedź innym autem i wróć do garażu. Weź pierwsze auto, a powinno być ono naprawione.

Jako Franklin będziesz miał możliwość zakupu Los Santos Customs. Kiedy to zrobisz wszelkie naprawy i upgrady aut będą darmowe.

Darmowe posiadłości:

Aby kupić jakąkolwiek posiadłość za darmo, skorzystaj z poniższych tricków. Co ważne, działają one tylko w podstawowej (niespatchowanej wersji gry) i mogą wpłynąć na niektóre zlecenia poboczne, które aktywują się dopiero wtedy, gdy kupisz daną posiadłość w normalny sposób. Istotne jest też to, że w banku musisz posiadać kwotę pieniędzy konieczną do zakupu posiadłości, mimo że nie stracisz ani grosza.

W przypadku posiadłości, na których nie zarabiasz postaw auto przed znakiem w taki sposób, abyś był w stanie kupić posiadłość. Wyjdź z auta, kup posiadłość i natychmiast wejdź do samochodu.

W przypadku posiadłości, na których zarabiasz, podjedź do znaku, który pozwala Ci dokonać zakupu, a następnie wciśnij w prawo na "krzyżaku", aby potwierdzić zakup. Potem znowu w prawo na krzyżaku, a teraz błyskawicznie włącz pauzę. Odtwórz jakąkolwiek misję z menu, w którym masz dostępne wykonane zlecenia (najlepiej coś krótkiego) i ukończ zadanie. Na koniec pojawisz się znowu przy posiadłości i powinieneś być jej właścicielem, bez utraty pieniędzy.

Lista stron internetowych:

Poniższe adresy wpisz w przeglądarkę internetową.

www.sixfiguretemps.com
www.bullsharktestosterone.com
www.cultstoppers.com
www.therealitymill.com
www.visitthealamosea.com
www.elitastravel.com
www.iwillsurviveitall.com
www.thechildrenofthemountain.com
www.creditcardconsolidationkings.com
www.taco-bomb.com
www.universaluniform.net
www.maze-bank.com
www.toeshoesusa.com
www.classicvinewood.com
www.righteousslaughter7.com
www.hushsmush.com
www.fleeca.com
www.vanillaunicorn.xxx
www.fameorshame.net
www.altruistsunite.com
www.epsilonprogramm.com
www.jockcranley.com
www.abstinentamerica.com
www.minotaurfinance.com
www.proposition43.com
www.proposition208.com
www.yournewbabysname.com
www.whokilledleonorajohnson.com
www.vinewoodloglinegenerator.com
www.pandmcycles.com
www.electrotokesystem.com
www.beseecher.net
www.ministerinminutes.com
www.docktease.com
www.kungfurainbowlazerforce.com
www.theinternetisahellhole.com
www.legendarymotorsport.net
www.warstock-cache-and-carry.com
www.dr-friedlander.com
www.lennyavery-realty.com
www.mydivinewithin.com
www.republicanspacerangers.com
www.appropriateassociates.com
www.southernsanandreassuperautos.com
www.thebankofliberty.com
www.jackhowitzer.com
www.bedevinweston.com
www.lossantoscustoms.com
www.lossantosfreegans.com
www.hammersteinfaust.com
www.suemurry.com
www.fruitcomputers.com
www.merryweathersecurity.com
www.junkenergydrink.com
www.psychicshoutout.com
www.lifeinvader.com
www.yourdeadfamily.com
www.myroomonline.net
www.ammunation.net
www.bawsaq.com
www.bleeter.biz
www.cashfordeadreams.com
www.chainsofintimacy.com
www.dynasty8realestate.com
www.egochaserenergybar.com
www.eyefind.infwo
www.fabienlaroucheyoga.com
www.fruitcomputer.com
www.grainoftruth.net
www.himplantsenhancementsurgery.com
www.jockranley.com
www.icn.d.exchange.com
www.manopauseadventures.com
www.monetaryscience.us
www.myroomonline.net
www.preservexskincream.com
www.princessrobotbubblegum.com
www.sanandreasdmv.com
www.sawaterandpower.com
www.stoppayingyourmortgage.net
www.swallowco.com
www.publiclibertyonline.com
www.vipluxuryringtones.com
www.americantravelguide.net
www.designerslave.com
www.erisfootware.com
www.eugenicsincorporated.com
www.flyhighpizzapie.com
www.gloryholethemepark.com
www.craplist.net
www.blogsnobs.org
www.thepowcleanse.com
www.toiletcleaneronline.com
www.vinewoodlinegenerator.com
www.autoeroticar.com
www.chiropracticovernight.com
www.ilovetoblow.org
www.a-thousand-words.net
www.libertytreeonline.com
www.babiesovernight.com
www.love-meet.net
www.loveyourmeat.com
www.myonlineme.com
www.outsourceforamerica.com
www.pointclickshipabitch.com
www.weazelnews.com
www.piswasser.com
www.beanmachinecoffee.com
www.burgershot.net
www.electrictit.com
www.krapea.com
www.lipurgex.com
www.littlelacysurprisepageant.com
www.libertycitypolice.com
www.sprunksoda.com
www.rustybrownsringdonuts.com
www.peepthat****.com
www.lootandwank.com
www.dragonbrainthemovie.com
www.eatbiglogs.com
www.friendswithoutfaces.net
www.hornyhighschoolreunions.com
www.poker-in-the-rear.com
www.redwoodcigarettes.com
www.roidsforlittleboys.com

Działające numery telefonów:

Pod poniższymi numerami usłyszysz automatyczną sekretarkę.

389-555-0133
389-555-0144
369-555-0150
389-555-0160
389-555-0188
389-555-0199

Tutaj słychać sygnał wybierania:

389-555-0155

Tutaj jest kawałek, grający podczas oczekiwania na połączenie:

389-555-0139
389-555-0166

Tutaj ktoś pyskuje aby przestać do niego wydzwaniać:

389-555-0122
389-555-0159
389-555-0177

Ktoś odbiera i odkłada:

389-555-0129

Zgubienie policji:

Kiedy ścigają Cię policjanci, wjedź na tory kolejowe, a przestaną za Tobą pędzić.

Aby zgubić policję kiedy jedziesz ciężarówką, wciśnij "w prawo" na krzyżaku, aby odłączyć przyczepę. Zablokujesz dzięki temu alejkę albo wąską ulicę.

Jedź na lotnisko i wsiądź do helikoptera albo odrzutowca. Twój poziom wanted wzrośnie, ale gliniarze nie będą w stanie ścigać samolotu.


I to by było na tyle. Jeśli macie więcej podpowiedzi, kodów lub tricków piszcie w komentarzach. Postaramy się wówczas zaktualizować niniejsze zestawienie.

Screeny z Grand Theft Auto V (XBOX 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslukas94mos   @   18:59, 16.09.2013
Spadanie na tyłek xD dfq Szczęśliwy
0 kudosDaerdin   @   20:07, 16.09.2013
Kurcze, jak dawno do żadnej gry nie było kodów Szczęśliwy Tymczasem do GTA pojawiają się już teraz? Dumny
1 kudosPavlo_25   @   15:36, 19.05.2015
XD co za idiota dodał te poradę z łatwą kasą ok paczka jest ale ona się nie respawnuje po zmianie bohatera
0 kudosbigboy177   @   19:17, 19.05.2015
Bardzo możliwe, że się respawnowała zanim Rockstar załatał błąd. A za wyzywanie od idiotów ostrzeżenie.