Forza Horizon (XBOX 360)

ObserwujMam (39)Gram (16)Ukończone (17)Kupię (4)

Kody do Forza Horizon (XBOX 360)


zvarownik @ 10:47 22.11.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Forza Horizon to jedna z najlepszych gier wyścigowych bieżącego roku. Zapewnia tonę świetnej zabawy, w której pomóc mogą Wam poniższe wskazówki.

Dopasuj grę pod siebie

Tytuł umożliwia dostosowanie zabawy do własnych preferencji. Jeżeli więc szukasz większego wyzwania, to zmień poziom inteligencji przeciwników, wyłącz wspomagacze i przełącz się na tryb zaawansowanej jazdy. Jeżeli nie możesz sobie poradzić na torze, włącz ułatwienia, ale pamiętaj, że zarobisz wtedy mniej pieniędzy na zawodach.

Zwiedzaj całe Kolorado

Mapa gry nie jest przesadnie wielka, ale porozmieszczano na niej różne znaki, rozbicie których daje nam zniżki na zakup części do samochodów. Dodatkowo wraz z biegiem czasu, miła pani przez radio podaje komunikaty o ukrytych samochodach. Na mapie zaznacza się ogólne miejsce docelowe, ale wóz nie będzie podany na tacy. Najczęściej są one poukrywane w różnych szopach, więc warto cały czas się rozglądać po okolicy.

Najszybsza fura ma zawsze najłatwiej

Niby rzecz oczywista, a jednak nie do końca. Do wyścigów najlepiej brać najszybsze modele samochodów. Jeżeli takowego nie posiadasz, to go kup, a jeżeli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, to zainwestuj przynajmniej w modyfikacje.

Bierz udział w wyścigach pokazowych

Nie są one wymagane do ukończenia gry, ale nie sprawią też wielu trudności, a można dzięki nim zdobyć dodatkowa gotówkę i nowe samochody. Warto!

Ścigaj się nielegalnie i przez Xbox Live

Nielegalne zawody także nie należą do najtrudniejszych, zapewniają natomiast spory zastrzyk gotówki, a tej nie jest nigdy za wiele. To samo zabawa przez internet, dzięki której co jakiś czas (po przekroczeniu następnego poziomu doświadczenia) można wylosować fajną furę. Poza tym, nie ma to jak zacięte zawody z żywym przeciwnikiem.

Nie poddawaj się

Problemy mogą Cię spotkać w pokazach umiejętności, gdzie do wykonania są określone cele. Nieraz się zdarza, że jest po prostu ciężko, ale nie dawaj za wygraną. Próbuj raz za razem, aż w końcu zaliczysz wymagany czas czy określoną ilość punktów.

Prosty sposób na nabicie wysokiego poziomu sławy

Weź najszybsze auto jakie masz pod ręką, znajdź miejsce, w którym możesz wyjechać na trawę i gdzie nie znajdują się żadne przeszkody. Wpadnij w poślizg i kręć obszerne kółka. Auto powinno z łatwością dać się utrzymać w tym stanie przez kilka minut, co poskutkuje natychmiastowym skokiem sławy o kilka, a nawet i kilkanaście poziomów.

Screeny z Forza Horizon (XBOX 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?