Fallout 4 (PC)

ObserwujMam (99)Gram (39)Ukończone (42)Kupię (27)

Kody do Fallout 4 (PC)


bigboy177 @ 18:21 10.11.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Jeśli chcesz skorzystać z kodów dla gry Fallout 4 musisz najpierw zrobić użytek z przycisku "tylda", czyli (~), znajdującego się w lewym górnym rogu klawiatury. Po jego wciśnięciu powinna się pojawić konsola. W niej następnie możesz wstukiwać zamieszczone poniżej kody, aby uzyskać przypisany do nich efekt. Kody aktywujesz wciśnięciem przycisku [Enter].

Uwaga: Czasem trzeba wcisnąć przycisk "apostrofu", jeśli konsola się nie pojawia.


Dostępne w grze kody:

tgm — stajesz się nieśmiertelny;

tcl — wyłącza system kolizji i możesz przechodzić przez ściany;

tai — wyłącza sztuczną inteligencję, wszyscy będą stać w miejscu;

tcai — wyłącza SI podczas pojedynków - na świecie nastaje pokój;

killall — zabija wszystkich w okolicy, oprócz kompanów oraz postaci koniecznych do przejścia przez główny wątek fabularny (warto korzystać z rozwagą);

kill [ID] — zabija stwora o podanym przez ciebie identyfikatorze. Wpisz kill (0017fda3) aby zatłuc ghoula znajdującego się przed Tobą;

resurrect [ID] — zmartwychwstanie dla stwora o wybranym identyfikatorze. Wpisz resurrect (0017fda3) aby przywrócić do życia wspomnianego powyżej ghoula!

setgs fJumpHeightMin [tutaj liczba] — zmienia skok. Ustaw naprawdę wysoko, aby skakać ponad budynkami. Koniecznie włącz jednak wcześniej tryb nieśmiertelności.

player.setav speedmult [tutaj liczba] — liczba jaką wpiszesz modyfikuje prędkość, z jaką biegasz. Wcześniej warto włączyć nieśmiertelność.

tfc — aktywuj swobodną kamerę.

tm — włącza i wyłącza menu oraz interfejs użytkownika - także konsolę. Aby ją przywrócić musisz wcisnąć tyldę o na ślepo wpisać tm, a następnie zatwierdzić enterem.

setscale [cyfra od 1 do 10] — sprawia, że twój cel jest ogromny!

sexchange — zmiana płci... Gender wszędzie!

player.additem 0000000f [tutaj liczba] — dodaje kapsli wedle wybranej liczby.

player.additem 0000000a [tutaj liczba] — dodaje szpilek w wybranej liczbie.

player.additem [ID przedmiotu] [tutaj liczba] — dodaje do inwentarza dowolny przedmiot w określonej przez Ciebie liczbie.

coc qasmoke — teleportuje cię do pokoju z pewną liczbą skrzynek, które posiadają wszystkie przedmioty w grze. Możesz tu sprawdzić jakie ID mają konkretne graty, a nastęnie skorzystać z kodu powyżej.

set timescale to [tutaj liczba]  — przyspiesza lub spowalnia upływ czasu. Podstawowe ustawienie to 16. 1 to czas taki, jak w rzeczywistości... Im więcej, tym szybciej.

tdetect — Przeciwnicy nie będą w stanie Cię wykryć.

player.modav [umiejętność] [tutaj liczba] — popraw swoje umiejętności, wpisując wybraną przez siebie cyfrę. Dla przykładu,  player.modavstrength 10 poprawi siłę o 10 punktów.

player.setlevel [tutaj liczba] — podnieś poziom postaci do wybranego.

caqs — Realizuje wszystkie kroki w głównym wątku fabularnym, kończąc grę. (Spoiluje zakończenie!!!)

Screeny z Fallout 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?