Need for Speed: Shift (PC)

ObserwujMam (380)Gram (241)Ukończone (95)Kupię (77)

Kody do Need for Speed: Shift (PC)


MicMus123456789 @ 01:43 22.08.2011
Michał "MicMus123456789"

Wskazówki – drift

W trakcie rozgrywania zawodów driftowych możesz stosować trik polegający na wykonywaniu niewielkich poślizgów tuż przy pachołkach rozmieszczonych przy każdym zakręcie. Za każdą taką akcję dostaniesz około stu punktów.

Najlepszym miejscem do dużych zdobyczy punktowych są z kolei te trasy driftowe, które zbudowane zostały w kształcie owalu (np. Miyatomi). W tym przypadku wskazane jest korzystanie z łatwo prowadzących się maszyn z najniższej kategorii (Tier 1) i utrzymywanie mnożnika na poziomie x2.

Łatwe wyrzucanie z toru aut przeciwników

Do tych zawodów, w których zdobycie bonusowej gwiazdki wiąże się z koniecznością obrócenia i wyrzucenia z toru kilku pojazdów konkurentów wybieraj maszyny z niskim przodem. Doskonałym przykładem takiego auta jest Lamborghini Murcielago. Wystarczy teraz najeżdżać od tyłu na auta innych kierowców przed każdym ostrzejszym zakrętem. Pomocne może okazać się również użycie w ostatniej chwili nitro, dzięki czemu nabierzesz dodatkowej prędkości przed uderzeniem.

Zdobywanie nagród za bezbłędny wyścig

Przystąp do wygranych już wcześniej zawodów. W celu zdobycia gwiazdki przyznawanej za przejechanie bezbłędnego wyścigu upewnij się, że bez żadnych stłuczek wyprzedziły Cię wszystkie konkurencyjne auta i że nie zjechałeś w międzyczasie na pobocze. Wystarczy teraz, że dojedziesz do mety, nie popełniając po drodze żadnych błędów.

Screeny z Need for Speed: Shift (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?