Need for Speed: Most Wanted 2012 (XBOX 360)

ObserwujMam (15)Gram (4)Ukończone (11)Kupię (8)

Kody do Need for Speed: Most Wanted 2012 (XBOX 360)


zvarownik @ 09:35 19.11.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Need for Speed: Most Wanted 2012 to niezła, zręcznościowa gra wyścigowa, która oferuje sporo możliwości. Postanowiliśmy więc przygotować dla Was garść przydatnych informacji.

Korzystaj z mapy

Dostępna w grze mapka to podstawa sprawnego działania w Need for Speed: Most Wanted 2012. Wybierając wyścig, wyświetla się na niej zielona linia z trasą przejazdu. Dodatkowo podczas wyścigów warto zwracać na nią uwagę, by nie pomylić sobie drogi, a podczas gonitw z policją sygnalizuje nadjeżdżające radiowozy i blokady drogowe.

Staraj się wygrywać wszystko

Niby rzecz oczywista, ale w tym przypadku można uzbierać wymaganą ilość punktów prędkości, potrzebnych do następnego starcia z kierowcą Most Wanted, bez wygrywania rajów. Pamiętajcie jednak, że za pierwsze miejsca otrzymuje się usprawnienia samochodów, które znacznie ułatwiają późniejsze potyczki.

Nie bój się taranować przeciwników

Ostra walka na torze to połowa sukcesu. Wyprzedzeni kierowcy potrafią nas z łatwością szybko dogonić, jeżeli popełnimy nawet niewielki błąd, dlatego tez warto dolać oliwy do ognia i brutalną siłą zmusić ich do uległości. Spowodowanie kraksy przeciwnika zapewnia nam nieco więcej przewagi i daje poczucie komfortu psychicznego (plus więcej punktów).

Rywalizuj ze znajomymi

Brakuje Ci trochę punktów do następnego wyścigu z kierowcą Most Wanted? Nie możesz poradzić sobie z udostępnionymi zawodami? Walcz ze znajomymi sugerowanymi przez system Autolog. Zwykłe bicie czasów kolegów dodaje niewielkie ilości punktów prędkości i w prosty sposób pozwala na dozbieranie do wymaganej puli.

Zbieraj samochody

Wszystkie samochody są od razu dostępne, wystarczy tylko je znaleźć. Warto przy każdej możliwej okazji podjeżdżać do zauważonych pojazdów. W innym przypadku czeka Was późniejsza żmudna jazda po metropolii i przeszukiwanie każdego zakamarka.

Nie wjeżdżaj w barykady policyjne, chowaj się, korzystaj z usług lakiernika

Zazwyczaj bezpośredni kontakt z barykadą policyjną kończy się kraksą. Najlepiej więc starać się omijać te przeszkody, ewentualnie zwolnić i przepchać się przez stojące radiowozy. W przypadku samochodów jednostki SWAT nie ma innego wyjścia, jak trzymać się od nich z daleka, gdyż są niemalże niezniszczalne. Podczas pościgu warto chować się na torach kolejowych, albo wyskoczyć na platformę z billboardami, lub drogę prowadzącą do nich. Także samo niszczenie reklam i zmiana koloru u lakiernika, pozwala zgubić obławę. Najważniejsze jednak to trzymać gaz do dechy i atakować kiedy się tylko da.

Często korzystaj z hamulca ręcznego, nie bój się przebitych opon

Dzięki niemu z łatwością pokonasz nawet najostrzejsze zakręty nie tracąc wiele z prędkości. Jeżeli wjedziesz na kolczatkę i stracisz opony z jednej strony, to nie rezygnuj z walki. Samochód mając sprawne dwa koła i tak utrzymuje wysoką prędkość i niezłą sterowność, więc jest spora szansa, że po drodze się naprawisz i wygrasz wyścig. Gorzej gdy stracisz wszystkie 4 opony, strata może okazać się już nie do odrobienia.

Screeny z Need for Speed: Most Wanted 2012 (XBOX 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):