Need for Speed: Shift (MOB) - okladka

Need for Speed: Shift (MOB)

Premiera:
16 września 2009
Premiera PL:
17 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Need for Speed: Shift (MOB)
Hawk @ 21:05 09.11.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 50h 15min

+ czaswięcej

Need for Speed: Shift to nowe wcielenie jednej z najpopularniejszej serii gier wyścigowych. Produkcja owego tytułu została zlecona londyńskiemu studiu Slightly Mad. Wydawca gry zwraca szczególną uwagę na oprawę audiowizualną, która - dopieszczona do najdrobniejszego detalu - ma w pełni ukazywać realizm ścigania się w najszybszych samochodach na świecie.

Seria Need for Speed pierwszy raz od długiego czasu zwraca się w stronę symulacji, która konkurować będzie z serią Race Driver, Test Drive Unlimited czy produkcjami sygnowanymi nazwiskiem Colina McRae. Słynne nazwiska przy tej produkcji to nie tylko konkurencja. Do boju przystąpiły najsłynniejsi "Elektronicy": Michael Mann (producent wykonawczy z Black Box) oraz Patrick Soderlund (starszy wiceprezes EA GAMES).

Szczególną uwagę zwraca model zniszczeń, który nie był dotąd na poważnie traktowany w serii Need for Speed. Teraz wszelakie blachy gną się, że aż miło słuchać, a emocjonujących wrażeń dostarcza przede wszystkim widok sprzed kierownicy maszyny, która lada chwila może zamienić się w płonący wrak.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?