Problemy z grami

Problemy z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

● Naughty Dog ● 01.11.2011
Witam, Gra Uncharted 3 zacina mi się na zakończenie 15 rozdziału. Gdy wyłączam ją konsola ps3 się restartuje. Gdy uruchamiam ponownie i próbuje kontynuować od miejsca, w którym ostatnio skończyłem, gra wczytuje się ale bez skutku i znowu wyłączam grę - konsola się restartuję. W opcjach rozpoczęcia od konkretnego rozdziału mam już nawet możliwość rozpoczęcia rozdziału 16, ale uruchamiam go i gra znów wczytuje się bez końca, wyłączam grę - konsola się restartuje :( Zastanawiam się czy to może być problem z płytą? Kupiłem grę używaną, ale płyta jest w stanie bardzo dobrym. Czy też może być to problem z savem (czego wolałbym uniknąć, gdyż poprzedni save mam jakoś przy 8 rozdziale :) Ewentualnie jeśli to wina płyty to czy można pobrać Uncharted 3 w wersji elektronicznej i moje savy będą z nią kompatybilne? Pozdrawiam i liczę na wsparcie.
Otóż w momencie po wyjściu z studni i zestrzeleniu kłutki Sally wychodzi ale nic nie mówi a jak podchodze do drzwi na których jest kłudka i sally musi ją zniszyć on jest gdzieś daleko drzwi sie magicnie otwierają i z niewiadomych przyczyn zaczyna sie ładowanie w nieskończoność i nie wiem co z tym zrobić a więc czy ktoś zna rozwiązanie?
Witam, po jakims czasie postanowilem odkurzyc Uncharted 3: Oszustwo Drake'a i niestety sotkała mnie przykra niespodnianka. Po właczeniu gry jednoosobowej jest problem z filmikami, odnotowalem regularne problemy z dzwiekiem w stosunku co do obrazu oraz niestety w pewnym momecie grafika sie rozmywa, bedac np w budynku gina sciany i zostaje tylko głowny bohater. Dodam ze wszystkie inne gry dzialaja bez zarzutu, byly wszystkie aktualizacje przeprowadzane oraz ostatnio nawet format dysku ktory nic nie pomogl. specjalnie kupiłem nowa plyte Uncharted 3 i po odpakowaniu nowej gry problemy nie znikly
Ściągnąłem U3 z PSN, ale nie mogę uruchomić gry. Po zainstalowaniu w menu gry nie pojawiła się ikona U3, tylko do narzędzi danych gier dołączyło 12 Gb plików, z którymi nic nie mogę zrobić. Jak mam to uruchomić? Z góry dzięki za pomoc.
Na początku misji trzeba jechać za karawaną przez pustynie.W pewnym momencie wszystkie pojazdy wybuchają a nie powinny.Nie wiem jak naprawić ten problem.