Problemy z grami

Problemy z Śródziemie: Cień Wojny

● Monolith Productions ● 10.10.2017
Przeszedłem tę grę już raz, ostatnio chcąc wrócić, nie udało mi się. Po włączeniu gry i wejściu w świat dosłownie po sekundzie gra przestaje działać. Nie pomaga reinstall ani aktualizacja sterowników do karty graficznej. Kilka razy wyświetlił się komunikat o włączeniu niższych ustawień graficznych, co oczywiście zrobiłem, jednak nic to nie dało. Gra kupiona na steamie
Mam problem gdy próbuję zainstalować shadow of war instaluje sie do 12% a pózniej sie zatrzymuje instalacja stoi w miejscu próba instalacji od nowa tez nie pomogła prosze o pomoc Ps:tu jest strona z której pobrałem shadow of war http://fitgirl-repacks.site/middle-earth-shadow-of-war-definitive-edition/
Witam mam problem z uruchomieniem gry , gdy dochodze do okol o 32% w grze gra nie chce sie włączyć , chwilę sie ładuje i nagle wyłącza po czym nic sie nie dzieje
gdy próbuje uruchomić gre to chwile się ładuje ale potem pojawia się okiemko z informacją że program został zatrzymany z powodu problemu dodałem go do listy wyjądków w avaście i skanowałem( nie wykrył problemów)
Problem dotyczy pierwszego oblężenia w grze. Kiedy chce aktywować misję, zaraz po wybraniu armii do ataku gra łapie wieczne wczytywanie, jedyne co to muzyka leci w tle i ikona loadingu działa, a tak nie przechodzę do gry. Nie wiem od czego to może być zważywyszy, że wszystko inne w grze mogę normalnie robić i grać. Spójność plików przeprowadziłem, ale gra i tak nie zaskakuje misji.

Problemy z Minecraft

● Mojang AB ● 09.11.2011
logi do crasha. dodam, ze java 64bity tak jak komp i mam sterowniki do karty najnowsze.Karta zintegrowana ---- Minecraft Crash Report ----. // Would you like a cupcake? Time: 29.04.19 21:39 Description: Initializing game java.lang.IllegalStateException: GLFW error 65542: WGL: The driver does not appear to support OpenGL at cub.b(SourceFile:195) at org.lwjgl.glfw.GLFWErrorCallbackI.callback(GLFWErrorCallbackI.java:36) at org.lwjgl.system.JNI.invokePPPP(Native Method) at org.lwjgl.glfw.GLFW.nglfwCreateWindow(GLFW.java:1666) at org.lwjgl.glfw.GLFW.glfwCreateWindow(GLFW.java:1847) at cub.(SourceFile:86) at dkx.a(SourceFile:36) at cvi.av(SourceFile:465) at cvi.b(SourceFile:395) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:154) A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows: --------------------------------------------------------------------------------------- -- Head -- Thread: Client thread Stacktrace: at cub.b(SourceFile:195) at org.lwjgl.glfw.GLFWErrorCallbackI.callback(GLFWErrorCallbackI.java:36) at org.lwjgl.system.JNI.invokePPPP(Native Method) at org.lwjgl.glfw.GLFW.nglfwCreateWindow(GLFW.java:1666) at org.lwjgl.glfw.GLFW.glfwCreateWindow(GLFW.java:1847) at cub.(SourceFile:86) at dkx.a(SourceFile:36) at cvi.av(SourceFile:465) -- Initialization -- Details: Stacktrace: at cvi.b(SourceFile:395) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:154) -- System Details -- Details: Minecraft Version: 1.14 Operating System: Windows 10 (amd64) version 10.0 Java Version: 1.8.0_211, Oracle Corporation Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation Memory: 68129208 bytes (64 MB) / 303456256 bytes (289 MB) up to 2465464320 bytes (2351 MB) JVM Flags: 5 total; -Xmn128M -Xmx2364M -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xss1M -XX:+UseConcMarkSweepGC Launched Version: 1.14 LWJGL: 3.2.1 build 12 OpenGL: NO CONTEXT GL Caps: Using VBOs: Yes Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched. Type: Client (map_client.txt) Resource Packs: Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null CPU:
Jeśli gram na modach to gram na Minecraft by zyczu bo mnie wkur*** wgrywanie na premke no i od paru dni jak włączam modyfikacje to komputer sie wyłącza od razu po odpaleniu minecrafta a wszystko sie zaczeło jak włączyłem biomes o'pleny.HHHELP co mam robić?
Robię z kumplem serwer ale niestety mamy problem z teksturami serwerowymi. W server.proporties dodał link do paczki ale po resecie pojawia się tam slash, przez który nie działają tekstury. link do tekstur: http://files.soartex.net/main/Soartex_Fanver.zip ale po resecie jest: http\://files.soartex.net/main/Soartex_Fanver.zip no i pojawia się http\: i kicha z tekstur
Dzień dobry mam kolejny problem otóż gram se w minecraft i po 2 minutach się wyłącza HEEEEEEEEEEEEEEEEELPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siema mam problem z serwerem minecraft ! Siedze sobie na serwerze i jak chce zabić np. owce to trace połączenie i pisze coś takiego: java.net.SocketTimeOutException Read Timed Out I nie moge tego zmienić POMOCY!!!