Problemy z grami

Problemy z Europa Universalis IV

● Paradox Development Studio ● 13.08.2013
Witam, otóż po aktualizacji Windows 10, eu4 wyłączał się 2 sek po włączeniu się lunchera, dlatego szukałem w internecie poradnika jak to naprawić i nic niestety nie było na ten temat, ale w końcu znalazłem poradnik gdzie było napisane żeby usunąć wszystkie C++ visual studio i były podane linki do innych niestety głupi ja nie sprawdziłem linków a okazało się że były nieaktywne, a po tym wyskoczył 0xc000007b. Próbowałem wszystkie poradniki,reinstall a nawet instalowałem jakieś c++ visual studio. Niewiem co robic muszę wspomnieć że jest to wersja piracka ponieważ chciałem przetestować czy fajna jest ta gra i warta kupna. Proszę o pomoc. Można pytac o dodatkowe informacje.
Nie moge zainstalować gry pisze mi że pliki z zawartosićią są zablokowane więc wchodze w dany plik lecz pisze że jest uszkodzony (reinstal steama nie pomógł) próbowałem wiele ale nic nie działało prosze o pomoc od 5 dni nie gram W Europe Europa Universalis 4gfxinterfaceicon_power.dds nie moge wejść właśnie w interface. Za każdym rażem pisze mi poprostu że pliki są zablokowane i nic nie moge zrobić
Coś jest nie tak z grą a mianowicie mam problem z tym że kiedy wchodzę do gry i jestem w tym panelu singleplayer multi itp. to gra jakby nie działała w sensie np. klikam singleplaier nie przenosi mnie do panelu państw a przenosi wtedy kiedy wciskam kontrol alt delete wychodzę naprzykłąd klikając na explorera potem w menedżerze zadań znowu wracam do gry to mnie przenosi do okna z tymi państwami problem z silnikiem czy co? proszę odpiszcie ponieważ wydałem 142.99 złotych na tą grę
Mam problem! Kiedy chce sobie zagrać, włączam launcher ale zamiast launchera uruchamia się białe okno i po sekundzie znika. Co mam zrobić?
Więc tak... Gra nigdy mi sie nie crashowal'a do czasu najnowszego patcha (v1.17.1.0) (6704). Kiedy cofnełem aktualizacje na steam do v1.16 gra ponownie zaczeła działać. Ponieważ chciał bym zagrać na pewnym modzie lecz starsza werjsa gry na to nie pozwala. Bardzo bym prosił o pomoc. Dziękuje. P.s. Reinstalacja nic nie pomogła.