Problemy z grami

Problemy z Gothic 3

● Piranha Bytes ● 13.10.2006
Witam. Gram w gothic 3 27 godzin i do tego czasu mimo ścinek przy renderingu wszystko w miarę było grywalne. Teraz przy każdym renderingu terenu występuje całkowite zwieszenie gry i towarzyszący mu komunikat w menadżerze zadań "brak odpowiedzi". Próbowałem zwiększyć priorytet ramu dla gry, Zmniejszanie ustawień graficznych do minimum, zmniejszenie renderingu z 34000 do 30000 w pliku .ini, zmniejszanie bloomu w pliku .ini , zmniejszanie jakości roślinności i odległość renderowania roślinności do minimum w pliku .ini. Wszystko bez skutku. Dodatkowo stare save-y zachowują się tak samo mimo że przy przechodzeniu ich wcześniej problemów nie było. Patch: 1.75.14 Karta graficzna: Msi Radeon HD 7750 1gb Pamięć ram: Ballistix 4gb x2 (8gb) procesor: AMD ryzen 3 2200g 3,7Ghz (wył. Vega 8) (3 rdzenie dostępne)
Gorn tępak utknął za beczkami, ciągle go trzeba ratować... Jak nie utknie za kratami, to za beczkami, jakieś rady jak temu zaradzić?
Gdy włączam instalację to przy pliku music wyskakuje mi błąd i instalacja się włącza proszę o pomoc. czy gothic 3 zadziała na windows 10? bo noc kruka działa mi bez problemu!
Problem jest taki iż dostając zadanie od pewnego "gościa", który jest przy nordmarze, mamy za nim podązac , ale to nie jest problem problemem jest to iż zamiast sniegu niema nic po prostu i on idzie normalnie, ide za nim on schodzi z gorki a ja lece i lece nagle jestem gdzies wysoko i spadam i umieram. W skrócie wchodząc na kraine lodową nie wczytuje mi mapy , czy da się to jakos naprawić?
Siemanko , mam problem taki iż gdy za pierwszym razem zainstalowalem pobranego z torrentów Gothic'a III wszystko było okej , odpalilo oczyscilem miasto z orków i podszedlem do Dozorcy , zobaczylem ze nie ma napisów ( dialogi ) Postanowilem właczyc opcje i znalezc tam włączanie napisów .. Okej poustawialem cos jeszcze w grafice zeby była na full i musialem wyjsc z gry , żeby się ustawienia zapisały . Nastepnie , odpalam gierke i czarny ekran ani filmików tych początkowych przy odpalaaniu ani dzwieku , po chwili slysze dzwiek ale obrazu dalej nie ma .. Nie wiem co robić , przeinstalowywałem tą gre z kilka razy i to samo -,- To jest Windows 8.1 jakby co .

Problemy z Minecraft

● Mojang AB ● 09.11.2011
logi do crasha. dodam, ze java 64bity tak jak komp i mam sterowniki do karty najnowsze.Karta zintegrowana ---- Minecraft Crash Report ----. // Would you like a cupcake? Time: 29.04.19 21:39 Description: Initializing game java.lang.IllegalStateException: GLFW error 65542: WGL: The driver does not appear to support OpenGL at cub.b(SourceFile:195) at org.lwjgl.glfw.GLFWErrorCallbackI.callback(GLFWErrorCallbackI.java:36) at org.lwjgl.system.JNI.invokePPPP(Native Method) at org.lwjgl.glfw.GLFW.nglfwCreateWindow(GLFW.java:1666) at org.lwjgl.glfw.GLFW.glfwCreateWindow(GLFW.java:1847) at cub.(SourceFile:86) at dkx.a(SourceFile:36) at cvi.av(SourceFile:465) at cvi.b(SourceFile:395) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:154) A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows: --------------------------------------------------------------------------------------- -- Head -- Thread: Client thread Stacktrace: at cub.b(SourceFile:195) at org.lwjgl.glfw.GLFWErrorCallbackI.callback(GLFWErrorCallbackI.java:36) at org.lwjgl.system.JNI.invokePPPP(Native Method) at org.lwjgl.glfw.GLFW.nglfwCreateWindow(GLFW.java:1666) at org.lwjgl.glfw.GLFW.glfwCreateWindow(GLFW.java:1847) at cub.(SourceFile:86) at dkx.a(SourceFile:36) at cvi.av(SourceFile:465) -- Initialization -- Details: Stacktrace: at cvi.b(SourceFile:395) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:154) -- System Details -- Details: Minecraft Version: 1.14 Operating System: Windows 10 (amd64) version 10.0 Java Version: 1.8.0_211, Oracle Corporation Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation Memory: 68129208 bytes (64 MB) / 303456256 bytes (289 MB) up to 2465464320 bytes (2351 MB) JVM Flags: 5 total; -Xmn128M -Xmx2364M -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xss1M -XX:+UseConcMarkSweepGC Launched Version: 1.14 LWJGL: 3.2.1 build 12 OpenGL: NO CONTEXT GL Caps: Using VBOs: Yes Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched. Type: Client (map_client.txt) Resource Packs: Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null CPU:
Jeśli gram na modach to gram na Minecraft by zyczu bo mnie wkur*** wgrywanie na premke no i od paru dni jak włączam modyfikacje to komputer sie wyłącza od razu po odpaleniu minecrafta a wszystko sie zaczeło jak włączyłem biomes o'pleny.HHHELP co mam robić?
Robię z kumplem serwer ale niestety mamy problem z teksturami serwerowymi. W server.proporties dodał link do paczki ale po resecie pojawia się tam slash, przez który nie działają tekstury. link do tekstur: http://files.soartex.net/main/Soartex_Fanver.zip ale po resecie jest: http\://files.soartex.net/main/Soartex_Fanver.zip no i pojawia się http\: i kicha z tekstur
Dzień dobry mam kolejny problem otóż gram se w minecraft i po 2 minutach się wyłącza HEEEEEEEEEEEEEEEEELPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siema mam problem z serwerem minecraft ! Siedze sobie na serwerze i jak chce zabić np. owce to trace połączenie i pisze coś takiego: java.net.SocketTimeOutException Read Timed Out I nie moge tego zmienić POMOCY!!!

Problemy z Assassin's Creed III

● Ubisoft ● 20.11.2012
Próbuję złapać cel z góry aby zaliczyć dodatkowy punkt i mieć 100% synchronizacjo. Jestem nad celem i mam wybrane pięści aby dało się na niego rzucić ale jak klikam atak czyli to co trzeba kliknąć jak chce się złapać biegnącego to postać macha ręką i to wszystko. Czasami skacze mi w ogóle na kogoś innego kto nawet nie był podświetlony. Co mam robić
Witam ! Mam pewien problem rok temu zakupiłem gre Assassin's Creed III dzisiaj wszedłem na stare konto na którym miałem tą grę i problem polega na tym że moje dawne konto nie wykrywa gry , gdy wpisuje klucz wyskakuje mi napis , że klucz jest na innym koncie ubisoft zalogowałem się na konto ubisoft na który ta gra był i nic po prostu tak jakby tej gry nigdy nie było nie wiem co mam robić dzwoniłem do pomocy ubisoft ale niestety dzisiaj mają nie czynne proszę o pomoc ! :)
strasznie skacze mi obraz na boki głównie w pomieszczeniach. sciagnałem gre z uplay 3 dni temu podczas tutorialu gra jakos jakos działała nastepnie jak rozpoczeła sie 1 misja to odrazu obraz dziwnie sie zachowywał. mam wszytkie ustawienia na najnizszych zamiast rozdzielczość. jedynie co pamietam to ze mam karte graficzna gtx 950m jeszcze dodam ze jak wciskuje w aby ruszac do przodu to głównie kręce się w kólko ;( sry za błędy pisze na szybko ;)
Mam maly problem nigdy go nie mialem a teraz gdy pobralem ac3 nie da sie grac poniewaz postac mi dziwnie skacze w lewo lub w prawo i jeszcze obraz mi skacze a do tego mruga nie wiem co jest grane prosilbym o jak najszybsza odp i z gory dziekuje i przepraszam za bledy :P
Interesuje mnie jaką mam wersje gry. jeśli ktoś posiada wiedzę jak sprawdzić w aplikacji uplay wersje gry proszę o odpowiedz.