Problemy z grami

Problemy z Gothic 3

● Piranha Bytes ● 13.10.2006
Mysz podczas rozgrywki już na samym początku nie reaguje - gothic3 - steam. Można to jakoś rozwiązać ? Jak by ktoś mógł to wytłumaczyć krok po kroku co zrobić ?
Witam wszystkich, Po wielu latach postanowiłem zagrać ponownie w gothic 3. Odkopałem starego laptopa na którym miałem go zainstalowane i wszystko było ok. Po 2 godzinach grania chciałem zainstalować patcha 1.75.14 ( https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/ ) W trakcie instalacji wyszedł jakiś problem więc kliknąłem "Abort" i instalacja została przerwana. No i teraz problem powstał niestety. 1. Jak klikam w ikonkę gothica żeby pograć to wyskakuje okienko z napisem "fatal error detected, can't load ge3 dialog resource dll, terminating process". 2. Próbowałem ponownie zainstalować patche ( 1.75 , 1.74 a nawet 1.6 ) mając nadzieję że problem się rozwiąże. Na starcie wyskakuje okienko że nie może znaleźć Gothic 3. Nie mam niestety możliwości ponownej instalacji ponieważ płyta jest dawno zagubiona. Czy da radę cokolwiek zrobić? Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.
Witam. Ostatnio zakupiłem gothica 3 (zwykłego) i zainstalowałem do niego modyfikacje:-Community Patch-Update Pack do quest packa-quest packa 4.2- Content mod 3.1Problem polega na tym, że po stworzeniu nowego save mogłem na nim normalnie grać nic się nie psuło. Jednak po wyjściu z gry i ponownym włączeniu save ten był zepsuty. Gdy chciałem użyć mikstury czy wybrać inny miecz itp gra się wyłączała i pokazywał się znany błąd ,,Where is the guru''. Po stworzeniu nowego save wydarzyło się to samo. Proszę o szybką pomoc.
nie mogę powiedzieć dowódcy najemników z Montery, że ashton zabiera większość kasy dla siebie.
nie mogę powiedzieć dowódcy najemników z Montery, że ashton zabiera większość kasy dla siebie.

Problemy z Dragon Age II

● BioWare Corporation ● 08.03.2011
Witam mam ciągle problem a gram 8 raz i ciągle od nowa.po pewnym czasie gry z dodatkami wersja 1,4 nagle przy włączeniu gry dostaję znów komunikat że brak dostępu do zawartości ,im podane ,dziedzictwo hawka i inne,wyłączyłem połączenia wychodząc,to i tak nic nie daje,może mi ktoś jakoś doradzić co mam zrobić żeby pograć w końcu?ave działają tylko od 30 min gry i wcześniej.
W grudniu zakupiłam na Originie grę, Dragon Age 2, niestety możliwość grania mam dopiero teraz i okazało się że po włączeniu gry, pojawia się logo gry, i po chwili wyrzuca mnie do Origina bez żadnej informacji o błędzie, bez żadnego komunikatu. Zgłosiłam to w pomocy Origina, ale niestety do tej pory nie dostałam odpowiedzi ani nic się nie zmieniło, wciąż nie mogę odpalić gry, mimo tego że ją przeinstalowałam. Jest jeszcze jakaś nadzieja dla tej gry? Zaznaczę tylko że posiadam także Dragon Age początek i Inkwizycję, i obie gry działają
Gdy próbuje uruchomić grę, Wyświetla się program od securoma i nie rejestruje gry, Jak rozwiązać ten problem, Gra oryginalna instalowana z płyty.
Witam, mam pewien problem z Dragon Age 2 , chciałem po raz kolejny przejście grę ale mam w niej straszne spadki fps, czego to może być przyczyną? Moja konfiguracja komputera to intel i5 4460, gtx960 oraz 16gb ram
Mam Dragon Age 2 na płycie i po instalacji i próbie aktywacji wyświetla się error. wie kto rozwiązać problem z uruchomieniem gry.