Problemy z grami

Problemy z Assassin's Creed IV: Black Flag

● Ubisoft ● 19.11.2013
Witam otóż natknąłem się na problem z wystartowaniem misji już nie gubernator, przez cały czas gra jest zawieszona na czarnym ekranie z napisem wczytywanie.
w trakcie gry podczas ataku na fort zatrzymał się obraz. z początku myślałem że to zwykła ścinka, ale poruszanie myszką powodowało przesuwanie się znaczników i minimapy a gra jest "odcięta" gdy patrzę przez moździeż. restart gry nic nie dał. dodam że kilka miesięcy temu przeszedłem już całą gre na 100% i nie wystompiły w trakcie tego żedne problemy. PRZYPUSZCZAM że to może być wina sterownika do karty graficznej, który aktualizowałem po przejściu jej. mam GTX 770 i i5 2400
Witam, przechodzę grę 3 raz, tym razem jest to oryginalna gra gdy Uplay rozdawał ją za darmo przez krótki okres czasu. Gra na ustawieniach np. domyślnych chodzi totalnie płynnie w najwyższej ilości FPS bez dropów (Wiedźmin 3 tak samo na maksymalnych ustawieniach graficznych). Problem pojawia się gdy wyłączę grę i włączę z powrotem mianowicie co kilka sekund ekran miga mi na czarno, tak jakby brakowało przez mikrosekundę klatki obrazu? Na przykład gram 40 sekund nic się nie dzieje i nagle w przeciągu kilku sekund zamigocze kilka razy, częstotliwości są różne. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie wszystko działało do momentu ponownego włączenia gry, nie wiem gdzie szukać problemu ani jak go naprawić, prosiłbym o pomoc, dzięki.
Gry jest oryginalna. Na poprzednim komputerze ekran był w całości zakryty grą, natomiast kiedy kupiłam nowego laptopa, który jest lepszy od poprzedniego i zainstalowałam grę z konta ubisoft na górze i na dole są czarne paski a pomiędzy nimi gra, która wygląda na lekko spłaszczoną. Nie wiem co z tym mogę zrobić. Tak teraz wygląda gra:
Uruchomiłem grę i chciałem iść na misje ale nie mogłem jej znaleźć na całej mapie. Sekwencja się nie odpaliła i nie mam żadnego znacznika i nie wiem co robić. Pomocy szybko! Gra bardzo mi się podoba, a nie mogę w nią grać.

Problemy z Divinity II: Ego Draconis

● Larian Studios ● 24.07.2009
Siemka - mam pytanko czy ktokolwiek wie jak wyciągnąć zapisy z FoV...? Trochę mi szkoda żeby po zmianie komputera szlag je trafił, a są ukryte tak że nie da się ich znaleźć...:( Oczywiście finalne foldery proponowane w internetach w ogóle nie istnieją u mnie na komputerze: "In Windows XP C:Documents and Settings_YourWindowsUser_Local SettingsApplication DataDivinity 2Savegames In Windows Vista/7 C:users_YourWindowsUser_AppDataLocalDivinity 2SaveGames" Z góry dzięki, będę zobowiązany! :D
Witam potrzebuje save z gry z Fiord Orobaskich ponieważ dysk padł i save poszły się walić. Byłbym niezmiernie wdzięczny! Save znadują się w APPDATAdivinity 2 , prosze niech ktoś wrzuci nawet wszystkie, ja sobie znajde ten właściwy :)
Powrót na szlak znalazłem 8 części z czego 1 jest w skrzyni obok moore'a i nie moge znaleść klucz przeszukalem każde gniazdo i nigdzie nie ma Help
mam problem ze znalezieniem jednego z pergaminów. jak na razie mam tylko te z takimi napisami "gamol" "Scopgereod" "Witega". jak ktoś wie to proszę o odpowiedź
No więc mam taki problem, że w wielu grach(tak samo jak i w Divinity 2)uwielbiam latać po wszystkich dostępnych miejscach i je czyścić(czyli nie skupiam się na zadaniach głównych, a luźnej eksploracji). No i w Złamanej Dolinie udałem się do kopalni, gdzie znajdował się Baal(miałem wtedy chyba z 31-33 poziomu). Oczywiście problemu z zabiciem go aż takiego nie miałem, jednak z tego co zauważyłem, dostałem buga dotyczącego łupu - przez co nie mogę/nie mogłem zdobyć pieczęci(zaklęcie ujawniające, tarczę i rozmowę z Patriachą mam za sobą, przez co widać, że brakuje mi tylko tej pieczęci). Da radę jakoś to naprawić lub istnieje jakiś kod/trainer na przywołanie pieczęci[albo trainer, który umożliwi mi dostanie się pod "arenę", żebym mógł sprawdzić czy jest tam worek]? Czy muszę olać podstawkę i zagrać nową postacią w dodatek?