Problemy z grami

Problemy z Kingdom Come: Deliverance

● Warhorse Studios ● 13.02.2018
Witam mam spory problem z misją w wątku głównym, mianowicie po zbudowaniu terebusza uruchamia się film odnośnie wystrzału w stronę zamku, później kolejne. Po zakończeniu filmików jest czarny ekran z ładowaniem i nic się nie dzieje. Próbowałem zmniejszać ustawienia graficzne wczytywać wcześniejsze zapisy ale za każdym razem jest to samo.
Gra normalnie działał lecz po jakimś czasie gdy chciałem ją włączyć wyskoczył mi czarny ekran i nie da się nic zrobić. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem lecz to nie pomogło. Co mam zrobić w takiej sytuacji z góry dziękuje za odpowiedzi.
Witam. Mama problem z uruchomieniem gry. Po uruchomieniu ze steama gra po kilku sekundach się wyłącza i wyskakuje informacja fatal error. Probowałem odinstalować grę i wgrać z powrotem nie pomogło, potem odinstalowałem całego steama i wgrałem na nowo. Dalej jest to samo... Proszę o pomoc
Jak w temacie, nie mogę się nauczyć mistrzowskich ciosów bo zwyczajnie nie ma takiej opcji u Bernarda. Kiedyś grałem w Kingdom Come i miałem to, teraz gram przez epic games i naprawdę ciężko mi walczyć bo przeciwnicy ciągle stosują te nieblokowalne ciosy a ja nie potrafię. Na obrazku pokazuje jakie mam opcje dialogowe u Bernarda.
Problem polega na tym, ze pobiłem jednego NPCa i ucieka przede mną. Muszę z nim porozmawiać, bo to jeden z kandydatów na nosiwodę, a nie mogę, bo się mnie boi. Odczekałem spory czas i ciągle to samo. Szkoda mi tracić postępów. Jak go udobruchać?