Problemy z grami

Problemy z Assassin's Creed IV: Black Flag

● Ubisoft ● 19.11.2013
Witam otóż natknąłem się na problem z wystartowaniem misji już nie gubernator, przez cały czas gra jest zawieszona na czarnym ekranie z napisem wczytywanie.
w trakcie gry podczas ataku na fort zatrzymał się obraz. z początku myślałem że to zwykła ścinka, ale poruszanie myszką powodowało przesuwanie się znaczników i minimapy a gra jest "odcięta" gdy patrzę przez moździeż. restart gry nic nie dał. dodam że kilka miesięcy temu przeszedłem już całą gre na 100% i nie wystompiły w trakcie tego żedne problemy. PRZYPUSZCZAM że to może być wina sterownika do karty graficznej, który aktualizowałem po przejściu jej. mam GTX 770 i i5 2400
Dotarłem do tego momentu ,musiałem wyjść z domu więc wyłączyłem gierke ,odpalam i jestem tam gdzie skonczylem ,tyle ze gdy chce wyjsc z panelu kamer to gra sie zawiesza i pokazuje sie ekran wczytywania (jak na screenie) , próbowałem resnąć gre i nic , z góry dzięki za pomoc :)
Kupiłem orginała na steam. Zainstalowałem bez żadnych problemów. Spełniam wymagania gry z dużym zapasem. A jednak po max 5-10 min grania gra mi się minimalizuje i niemożliwe jest jej ponowne uruchomienie. Komputer zawiesza się do tego stopnia, że nie wyświetla mi się kursor. I muszę grę wyłączać przez proces. O dziwo przy drugim uruchomieniu zanim pojawił się ten crash dałem radę grać 3 godziny.
Dlaczego w wersji pc assassyna na przeciwnikach nie pojawia się krew, tak jak to było w trójce. Gdy walczyło się z nimi, to byli cali w krwi, a teraz tego nie ma co bardzo psuje rozgrywkę, w ustawieniach krew mam włączoną. POMOCY!!!