Problemy z grami

Problemy z Dark Souls II: Scholar of the First Sin

● From Software ● 02.04.2015
Co kilka minut na pół ekranu pokazuje się napis wystąpił błąd zapisu i przenosi mnie na ekran tytułowy i nawet po ponownym zainstalowaniu gry występuje tę sam błąd .
Witam. Mam gram w Dark Souls 2 Scholar of the First Sin na Steamie, w Zamku Drangleic w momencie gdzie po zabijaniu kamiennych strażników z włóczniami ich dusze są wchłaniane przez dużego kamiennego golema i on podnosi naczynie. Nie wszyscy kamienni strażnicy się odmieniają i nie mogę ich zabić żeby pójść dalej z rozgrywką, a przy trzecim miejscu z jednym golemem, ten który powinien uruchomić windę, nie ożywa żaden strażnik i nie nic zrobić. Pomocy !!
Kupiłem gre na steam wszystko w porządku odpala mi się tylko że gdy klikam "nowa gra' po chwili wyświetla mi się komunikat że zapisywanie gry nie powiodło się co mam z tym zrobić ?
Witam Ostatnio zakupiłem Dark Souls 2 na Steama Po pobraniu i zainstalowaniu wszystkiego zacząłem grać i po jakimś czasie kontroler przestał reagować, nie mogłem się poruszać ani obracać(również na klawiaturze) problem mija gdy zminimalizuje grę i wrócę. (Mam 64bitowego windowsa)
Podobno jak ktoś ma problem z softem to na 90% jest to febra ;-). Więc... Zakupiłem grę w wersji pudełkowej, etui zawierało dwie płyty. Płyta nr1 ok8,5GB Płyta nr2 4GB. Po włożeniu dysku pierwszego i uruchomieniu instalatora steam, wpisuje kod i natychmiast każe mi wrzucić dysk drugi. po wykonaniu czynności system pobiera z steam 120MB pliczek i stwierdza zakończenie instalacji. Oczywiście przy próbie uruchomienia gry steam stwierdza ze nic z tego bo brakuje pliku wykonawczego i odsyła do pomocy. Po wykonaniu zalecanych czynności nie ma poprawy. Po skopiowaniu płyt na dysk objawy są identyczne. Próba pobrania DS2 bezpośrednio z steam kończy się tym samym. Cenega na razie nie odpowiada, na forach takiego problemu nie znalazłem więc jestem w czarnej @%#&#@

Problemy z SnowRunner

● Saber Interactive ● 28.04.2020
jezdze z kolegami na multi i gdy ja jade pojazdem od nich to poprostu jade powoli a gdy oni sie przesiądą do tego pojazdu jedzie im duzo szybciej jade na automacie 44 mam zpuszczony ręczny i nie wiem czemu mi sie tak robi ze wolno jade a im jezdzi duzo szybciej
.
Zadania widać tylko na mapie są kontrakty, wyzwania ale niema zadań w menu.
Hejka, problem wygląda następująco: Po wciśnięciu L.Shift i próbie zmiany biegu - gra nie reaguje, co prawda sam Shift podświetla skrzynię ale myszką mogę machać i machać a drążek nie zmienia pozycji... Przez pierwsze 20 min działało wszystko okej w pick-upie, do momentu "odnalezienia" pierwszej Ciężarówki, teraz nie działani w ciężarówce ani w pick'upie
Witam mam taką sytuację że skończyłem raz grę na polu do teleportacji do zapory smithwille. Gdy wszedłem nastepnego dnia było wszystko tak samo tylko ciężarówki nie były ulepszone tak jak wcześniej, ulepszyłem je i zostawiłem pod garażem. Gdy włączyłem gre jeszcze raz znów ciężarówki nie były ulepszone a jedna stała dokładnie tam gdzie dwa dni wcześniej skończyłem grę czyli przy teleportacji do smithwille. Utworzyłem więc nowy zapis ale to nic nie podziałało bo gdy wyłącze i włącze gre to dalej ta ciężarówka stoi przy teleporcie choć nie mam jej jeszcze odblokowanej nie ma innych pojazdów na mapie oraz wszystko jest zrobione na tej mapce. Reinstalowałem już gre oraz epic games.