Problemy z grami

Problemy z Kingdom Come: Deliverance

● Warhorse Studios ● 13.02.2018
Witam, Kiedyś gdy zaczynałem przygodę z grą KCD włączyłem celownik podczas strzelania z łuku, jednak celownik wyświetlał się również podczas normalnej gry i walki mieczem. Teraz chcę go wyłączyć. Jedak po zmienieniu w komendzie wartości z 1 na 0 celownik znika tylko przy celowaniu z łuku a w czasie gdy nie walczę i nie mam wyciągniętej broni zostaje włączony. Denerwuje mnie to, czy ktoś wie jak naprawić ten błąd?😊
Windows 7 64bit, geforce 445.75 driver , wersja gry darmowa z epicgames.com Poza mapą i inwentarzem wszystko działa super. Gdy wejdziemy do mapy lub inwentarza podświetlają się obiekty oddalone od kursora o ~ 10cm a nie podświetla się obiekt, na który najedziemy kursorem myszy. Problem jest także z opcją ANSEL nie mogę jej uruchomić w czasie oglądania mapy. Gdy jednak nacisnę klawisz windows (powrót na pulpit) a potem wrócę do gry to problem myszy znika.
Jestem właśnie w momencie przechodzenia misji "W rękach boga", która polega na pomocy rannym Skaliczanom w Klasztorze, którymi opiekuje się Johanka. Problemem jest tu brak niektórych rannych, którym miałbym pomóc przez co zadania nie mogę wykonać pomyślnie i Johanka wkurzona wyrzuca mnie z Klasztoru. Wyczytałem w necie że jest ich pięciu: - Insomniak będzie chciał coś, co pomoże mu zasnąć. - Górnik Samek będzie chciał jakieś fioletowe zioła, które postawią go na nogi. - Hans będzie chciał 10 bandaży. - Wieśniak ze złamaną nogą, który będzie chciał, aby ktoś tę nogę nastawił. - Filip cierpiący na nieznaną chorobę. Z tych pięciu osób jest tylko Insomniak i Górnik Samek. Przechodzę tą grę drugi raz i pamiętam, że wcześniej nie miałem tego problemu. Jest to bug, czy muszą zostać spełnione określone warunki (jakieś konkretne misje?) by Ci ranni się pojawili? Jest ewentualna możliwość przywołania postaci poprzez konsolę?
Witam, ostatnio pobrałem Kingdom come delievarence z Epic games store, podczas włączania gry, pojawia się błąd o treści "invalid game license" może ktoś miał ten sam problem i wie jak go naprawić.Z góry dziękuje za pomoc
Po pokonaniu Konusa, nic się nie dzieje, nie załącza się żadna animacja nie można też zejść z piętra kościoła.

Problemy z The Elder Scrolls V: Skyrim

● Bethesda Game Studios ● 11.11.2011
witam. Mam problem z skyrimem, i już mówię o co chodzi ale zaczynając od początku. Po czasie powróciłem do gry i do starego zapisu z którym nie miałem nigdy problemów, jakoś tak mnie wkurzały te zapisy których miałem mnóstwo, po usuwałem wszystkie rzecz jasna zostawiłem ostatni, potem już nadpisywałem na ten jeden. Teraz już wiem że tak się nie robi. Pobrałem trochę modów, obraz z modami dodaje. Wreszcie zacząłem grać, wróciłem do dodatku dawnguard gram sobie przechodzę misje i tu zaczyna się mój pierwszy problem. Matka Serany tej wampirzycy co się jej pomaga nie chce mnie zaprowadzić do smoczego zwoju nie rusz się i nic. Trochę się pomęczyłem, zacząłem znów zapisywać normalnie zapisy tak profilaktycznie. Kilka razy sprawdzałem spójność plików za którymś razem się udało, plik który mi się nie wiedząc czemu cały czas wysypywał, pobrał się na nowo i zaczęło działać. Dobra wszystko fajnie, gram dalej. Przechodzę sobie drugi dodatek dragonborn płynę na wyspę solstheim, zaczynam misję Ostanie zejście. I tu mam podobny problem co wcześniej tylko że jak wcześniej nie działała matka wampirzyca to teraz nie działa ostrze krwiopuszcza ta siła co powinna dawać laser którym się otwiera bramę kurhanu Krwiopuszcza znikła i ostrze jest zwykłym ostrzem i nie mogę wyjść z tej cholernej jaskini. Zaczynam to co wcześniej najpierw spójność plików, nie działa, potem bez modów i spójność plików nie działa cały czas pobieram jeden plik i zaraz tak jakby się usuwa, na nowo instalowałem grę, też nie działa. I tu proszę was o pomoc co miałbym zrobić żeby to zaczęło działać, z góry dziękuję.
Witam, ostatnio miałem sporą przerwe od skyrima ale nudziło mi sie i postanowiłem wrócić do gry. Podczas odpalania wyskoczył mi komunikat. W pliku jest komunikat. Proszę o pomoc.
to więc tak, biegając sobie po skyrim gdy w pobliżu jest woda postać próbuje pływać gdy biegnę po ziemi, jest to spowodowane przez jakiś mod? lista moich modów niżej druga sprawa posiadam mod na założenie własnej gildii, postanowiłem ustalić jej siedzibę w ogrodzie domku z moda Elysium Estate, do gildii postanowiłem zwerbować kompanów z modów, w momencie gdy w miejscu gildii jest więcej niż 2 postacie z modów gra się po prosty wyłącza, nie ważne czy to szybka podróż do tego miejsca czy przyjdę tam z np. Białej Grani. Czy gra nie może wytrzymać dużej ilości nowych danych w jednym miejscu? i trzecie czemu te dwa mody zaznaczone na screenie w programie LOOT nie są aktywne? z góry dzięki :)
Chciałem użyć konsoli i wpisać kilka kodów. Niestety od jakiegoś czasu nie mogę wywołać konsoli. Wciskam tyldę (~) i nic się nie dzieje. Konsola się nie uruchamia. Czy jest jakiś sposób aby ją wywołać?
Gdy włączam Skyrim wersje pełną to co kilka sekund gra sie sama minimalizuje do pulpitu i gdy próbuje ją na nowo włączyć to wyskakuje czarne okno i sie zacina. Dzieje sie to za kazdym razem nawet po instalce ponownej