Forza Horizon 5 (PC)

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (0)

Lista problemów z Forza Horizon 5 (PC)

Masz jakiś problem z grą Forza Horizon 5 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Wisniowy00   @   23:28, 26.11.2021

Skrót problemu: Spadające fps do 0

Cześć mam problem. Jak gram w forze horizon 5 dłużej niż godzina zaczynają mi spadać fps. Ogólnie mam ok 120fps. Zaczynają spadać coraz miej. Włączyłem sobie Goliata samochód jechał 5 okrążeń normalnie później zaczęły spadać fps przy 10 okrążeniu miałem 20fps. Na 12 okrążeniu gra mi się zacięła pokazywało mi że mam 99999fps ale gra wcale się nie ruszała. Problem nie tylko jest na Goliacie bo jak gram na swobodnej rozgrywce to też one spadają i muszę restartować grę. Sprawdziłem mam wszystkie najnowsze sterowniki. Grę mam na ultra.

czytaj odpowiedzi (1)
BikeExe   @   09:43, 11.11.2021

Skrót problemu: Zacinanie się kontrolera w grze

Posiadam kierownicę MadCatz MircoCon Racing Wheel.
Gdy gram w forzę i jeżdżę kierownica sie zacina gdy skrecam całkiem w grze jest opóźnienie. Klikając różne guziki na kierownicy w grze lekko gazuje i skreca w lewo

czytaj odpowiedzi (0)
Madarek   @   09:43, 10.11.2021

Skrót problemu: Błąd podczas uruchamiania gry

Mam pytanko, 3h już za mną i dalej gra się nie chce właczyć, Pierw problem polegał na sterownikach, później jak się udało cudem to ogarnąć to po włączeniu gry, po paru chwilach przy starcie gdzie pisze o Epilepsji i pojawiają się zegary samochodowe gra się zawiesza i wyłącza. Jest na to jakiś sposób, próbowałem chyba wszystkiego, już mnie głowa od tego boli, a dalej nic nie pomaga.

czytaj odpowiedzi (1)
Alleczek99   @   02:33, 05.11.2021

Skrót problemu: Gra się sama wyłącza

Witam. Mój problem polega na tym, że po jakimś czasie od uruchomienia gry sama się wyłącza gdy przechodzę do jazdy pad zaczyna wibrować, gra się zacina i wyrzuca mnie do pulpitu a wszystkie procesy gry się zamykają.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (7)