Problemy z grami

Problemy z Outlast

● Red Barrels ● 04.09.2013
Próbowałem pobrać outlasta przez torrenty, pobralem ale gdy odpalałem to był na początku mały ekran napisy o bo 5 sekundach robi się jakby pełny ekran i jest czarny nie mogę wyłączyć ani nic zrobić kompletnie. Kupiłem dziś outlasta na steam i jest to samo. Sprzęt mam dobry. Zrobiłem formata komputera do stanu fabrycznego, pobrałem sterowniki te co wczesniej, steam'a i outlasta i działał na bardzo wysokich ust. bez problemu ale po 3 razie włączenia gry zaś to samo odpalam grę i czarny pełny ekran i nawet nie mogę wyłączyć gry muszę wyłączać komputer. Nic jeszcze nie pobrałem na komputer tylko steam, outlast, sterowniki i inna przeglądarka. Robiłem kilka razy spójność plików i instalowałem ponownie grę, lecz też nic nie dało. Jak to naprawić?
Zainstalowałem outlasta z płyty (orginalny CDA) ale przy włączaniu otwiera się konsola cmd i wyłącza (trwa to z 1 sec) A następnie nic się nie dzieje. Miałem kiedyś ten problem na piracie ale nie pamiętam jak to naprawiłem. Outlast nie jest na steam. Wyłączałem anty wirus Restartowałem kompa Komputer spełnia wymagania
Więc tak: zapalam noktowizje w kamerze i bardziej przypomina to latarke i wlasciwie nic to nie daje ( obraz nie robi sie zielony jak przy normalnie dzialajacej noktowizji ). Prosze pilnie o pomoc!
Mam problem. Gra uruchamia się do poziomu menu, po kliknięciu "nowa gra" jest ekran ładowania, po czym słychać głośne pyknięcie, dźwięk zanika, a ekran robi się czarny. Czasami zamiast czarnego ekranu wywala bezpośrednio do windowsa. Mam system Win7, najnowsze sterowniki i dx. Ostatnio uruchamiałem gry takie jak Lost Planet 3, czy Dishonored na max detalach, więc sprzęt dość wydajny (karta GTX550 Ti). Jak ktoś miał taki problem i rozwiązał proszę o info.

Problemy z Europa Universalis IV

● Paradox Interactive ● 13.08.2013
Nie moge zainstalować gry pisze mi że pliki z zawartosićią są zablokowane więc wchodze w dany plik lecz pisze że jest uszkodzony (reinstal steama nie pomógł) próbowałem wiele ale nic nie działało prosze o pomoc od 5 dni nie gram W Europe Europa Universalis 4gfxinterfaceicon_power.dds nie moge wejść właśnie w interface. Za każdym rażem pisze mi poprostu że pliki są zablokowane i nic nie moge zrobić
Coś jest nie tak z grą a mianowicie mam problem z tym że kiedy wchodzę do gry i jestem w tym panelu singleplayer multi itp. to gra jakby nie działała w sensie np. klikam singleplaier nie przenosi mnie do panelu państw a przenosi wtedy kiedy wciskam kontrol alt delete wychodzę naprzykłąd klikając na explorera potem w menedżerze zadań znowu wracam do gry to mnie przenosi do okna z tymi państwami problem z silnikiem czy co? proszę odpiszcie ponieważ wydałem 142.99 złotych na tą grę
Mam problem! Kiedy chce sobie zagrać, włączam launcher ale zamiast launchera uruchamia się białe okno i po sekundzie znika. Co mam zrobić?
Więc tak... Gra nigdy mi sie nie crashowal'a do czasu najnowszego patcha (v1.17.1.0) (6704). Kiedy cofnełem aktualizacje na steam do v1.16 gra ponownie zaczeła działać. Ponieważ chciał bym zagrać na pewnym modzie lecz starsza werjsa gry na to nie pozwala. Bardzo bym prosił o pomoc. Dziękuje. P.s. Reinstalacja nic nie pomogła.
Chcę sobie zagrać z kolegą w Europkę ,a on ma tą samą wersję ,a w nawiasach ma 8ad5 ,a ja mam 3d47 nawet reset gry nie pomaga. A chcieliśmy sobie zagrać na multiplayer.