Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Anthem - BioWare usunęło plany rozwoju gry z oficjalnej strony - komentarzeOffline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 13747 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Kolejna gra-usługa i kolejny raz EA daje dupy jako wydawca. I nie, nie jest to wina BioWare, a Electronic Arts jako wydawcy, który podejmuje kiepskie decyzję. Bardzo dobrze, że gracze nie dają się naciągnąć na te buble.
@shuwar: i po co? Żeby wypuścić kolejną niedorobioną grę, którą po premierze przestaną rozwijać?

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Cytat: dabi132
@shuwar: i po co?
Bo musi się w końcu kiedyś to zmienić (ich sposób pracy i podejścia do tworzenia gier). Andromeda wcale taka zła nie była (powiedziałbym, że nawet fabularnie genialna, ale to moja osobista ocena), była niedopracowana (bo na siłę chcieli ją wydać w terminie). Wystarczy, by się przyłożyli, zaczęli pracować bez pośpiechu. Przecież muszą albo popadną w finansowe tarapaty i będzie koniec EA.

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Master Chief (exp. 1767 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: shuwar
Bo musi się w końcu kiedyś to zmienić (ich sposób pracy i podejścia do tworzenia gier)

Nic nie musi, EA nierentowne studia zamyka a nie pozwala im pracować w spokoju. BW to była potężna marka, która na własne życzenie została roztrwoniona. Jeśli nowy DA okaże się klapą to podejrzewam, ze będą spore redukcje etatów w BW.
Cytat: logan23
Czyli EA się w końcu zaczyna sypać, Ich już nic nie uratuje, Chyba tylko cud albo wymiana całkowita zarządu i ludzi którzy zarządzają EA.Obrazek


Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 9350 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Czyli po klapie jaką była premiera No Man’s Sky, tak małe studio jak Hello Games było w stanie poświęcić dwa lata na wypuszczanie darmowych aktualizacji, tak by wyjść z sytuacji z honorem, ale EA i Bioware już nie mogą i cały projekt olewają? Jakie zaplecze finansowe i możliwości ma Hello Games, a jakie EA? Elektronicy to korporacja, która nie jest w stanie podjąć żadnego ryzyka. Dlatego nie zobaczymy od nich już żadnego dobrego rpga.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 9350 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
A jednak tak duże firmy jak Sony lub Capcom potrafią podjąć to ryzyko i nie patrzeć tylko z perspektywy słupków. Ta pierwsza pozwoliła swojemu studiu 10 lat pracować nad The Last Guardian (grą singleplayer w starym stylu, mającą niszową liczbę odbiorców), wiedząc że o żadnej mocarnej sprzedaży nie ma mowy. W dodatku od 5 lat w Sony tworzy się gra AAA singleplayer z japońskim settingiem - Ghost of Tsushima. O Death Stranding nie wspomnę. A EA tylko bezpieczne marki, jak Star Wars, Battlefield, Need for Speed i FIFA. Reszta ich gier leży w grobie (Dead Space, Burnout) Co prawda wydali A Way Out, ale to nie jest jakaś duża gra, więc trudno tu mówić o ryzyku.

Liczba czytelników: 475919, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 54079 wątków oraz napisali 676879 postów.