Anthem (PS4) - okladka

Anthem (PS4)

Premiera:
22 lutego 2019
Premiera PL:
22 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Anthem (PS4)
Kawira @ 13:11 22.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 65h 0min

+ czaswięcej

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dragon Age.

W Anthem gracze wcielają się w najemników przyszłości na zrujnowanej planecie. Wykonują oni misje dla tego, kto najlepiej płaci, a do każdej z nich da się przystąpić solo lub w ramach współpracy przeznaczonej dla maksymalnie 4 osób.

Istotnym elementem gry są pancerze wspomagane zwane Javelin. Gracz wchodzi do wnętrza wybranej przez siebie jednostki, dzięki czemu zyskuje wyjątkowe umiejętności, przydatne podczas realizowania często bardzo niebezpiecznych misji.

Zbroja podlega dowolnej modyfikacji, zarówno w kwestii wyposażenia, jak i wizualnej. Podobnie jak we wcześniej wspomnianym Destiny nie brakuje również rozwoju postaci, zbierania łupów oraz walk z bossami. Nowość stanowi dynamicznie zmieniający się świat, np. za sprawą losowych wydarzeń pokroju agresywnych burz.

Anthem działa na najnowszej wersji silnika graficznego Frostbite, opracowanego przez firmę DICE.

Więcej informacji na temat projektu niebawem...


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Anthem (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   20:58, 23.05.2019
Przykro patrzeć na grę o tak zmarnowanym potencjale. Fabularnie było ciekawie, ale nie rozwinęli skrzydeł, chciałbym ją zobaczyć w singlowej grze gdzie multi to dodatek, a nie danie główne.
Z kolei sama mechanika walki czy latania to czysta poezja ta gra aż się prosiła o PvP. Gra na tyle mnie wciągnęła, że mam aktualnie za sobą łącznie około 100h i w tym czasie udało mi się trzy z czterech javelinów podnieść do rangi mistrzowskiej.
1 kudosDirian   @   21:20, 23.05.2019
Cytat: MicMus123456789
Przykro patrzeć na grę o tak zmarnowanym potencjale. Fabularnie było ciekawie, ale nie rozwinęli skrzydeł, chciałbym ją zobaczyć w singlowej grze gdzie multi to dodatek, a nie danie główne.
Z kolei sama mechanika walki czy latania to czysta poezja ta gra aż się prosiła o PvP. Gra na tyle mnie wciągnęła, że mam aktualnie za sobą łącznie około 100h i w tym czasie udało mi się trzy z czterech javelinów podnieść do rangi legendarnej.


Mic, jest sens grać w to samemu, czy trzeba mieć ludków do co-op? Ostatnio kusi mnie sprawdzić w Origin Access Premier, ale nie wiem czy warto ściągać bo ekipy raczej nie zbiorę.
1 kudosMicMus123456789   @   10:06, 24.05.2019
Ja całą fabułę gry przeszedłem sam i wszystkie misje poboczne i bawiłem się dobrze. Nie czułem, że czegoś mi brakuje. Z kimś grałem tylko z ciekawości i na wyższych poziomach trudności. Mistrze 1 wymaga współpracy, ale można grać samemu choć jest trudno, 2 i 3 poziom wymaga bezwzględnej współpracy. Granie w Co-opie ma sens jeśli masz kogoś znajomego i chcesz korzystać z jakiegoś komunikatora głosowego w innym przypadku polecam grać samemu i okazjonalnie szukać drużyny.