Anthem (Xbox One) - okladka

Anthem (Xbox One)

Premiera:
22 lutego 2019
Premiera PL:
22 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Anthem (Xbox One)
Kawira @ 13:11 22.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 65h 0min

+ czaswięcej

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dragon Age.

W Anthem gracze wcielają się w najemników przyszłości na zrujnowanej planecie. Wykonują oni misje dla tego, kto najlepiej płaci, a do każdej z nich da się przystąpić solo lub w ramach współpracy przeznaczonej dla maksymalnie 4 osób.

Istotnym elementem gry są pancerze wspomagane zwane Javelin. Gracz wchodzi do wnętrza wybranej przez siebie jednostki, dzięki czemu zyskuje wyjątkowe umiejętności, przydatne podczas realizowania często bardzo niebezpiecznych misji.

Zbroja podlega dowolnej modyfikacji, zarówno w kwestii wyposażenia, jak i wizualnej. Podobnie jak we wcześniej wspomnianym Destiny nie brakuje również rozwoju postaci, zbierania łupów oraz walk z bossami. Nowość stanowi dynamicznie zmieniający się świat, np. za sprawą losowych wydarzeń pokroju agresywnych burz.

Anthem działa na najnowszej wersji silnika graficznego Frostbite, opracowanego przez firmę DICE.

Więcej informacji na temat projektu niebawem...


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Anthem (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?