Like a Dragon: Infinite Wealth (Xbox One) - okladka

Like a Dragon: Infinite Wealth (Xbox One)

Premiera:
26 stycznia 2024
Premiera PL:
26 stycznia 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Like a Dragon: Infinite Wealth (Xbox One)
Kawira @ 10:20 04.10.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Like a Dragon: Infinite Wealth to ósma pełnoprawna odsłona serii przygodowych gier akcji z elementami RPG / jRPG Yakuza, która zmieniła nazwę na Like a Dragon. Za produkcję odpowiada wewnętrzny zespół firmy SEGA - japońskie studio Ryu Ga Gotoku.

Fabuła Like a Dragon: Infinite Wealth to bezpośrednia kontynuacja Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7). Wcielamy się w dwójkę bohaterów: nowego głównego protagonisty tej marki, Ichibana Kasugę, oraz odchodzącego na emeryturę Kazumę Kiryu. To niecodzienne duo postanawia uciec od zgiełku japońskiej stolicy i spróbować życia na Hawajach, gdzie czeka na nich szereg przygód - niekoniecznie jednak tych pozytywnych.

Rozgrywka Like a Dragon: Infinite Wealth to przygodowa gra akcji z silnym wpływem elementów RPG / jRPG. Podczas zabawy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), zaś trzon rozgrywki stanowi eksploracja otwartego świata wypełnionego wszelkiej maści aktywnościami. Podobnie jak w innych grach z serii istotny element gry stanowi walka, tym razem utrzymana formie klasycznego, turowego jRPG. W drużynie protagonistów znajdują się także inni bohaterowie, a każdy z nich posiada swój styl oraz unikalne umiejętności. Na naszej drodze stają nie tylko gangsterzy, ale także dość nietypowi oponenci jak np. ogromny megalodon. W wolnym czasie pomiędzy zadaniami możemy wziąć udział w zabawnych minigrach np. rozwożeniu pizzy.

Screeny z Like a Dragon: Infinite Wealth (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?