Like a Dragon: Infinite Wealth z datą premiery

Studio Ryu Ga Gotoku ujawniło wreszcie datę premiery swojego kolejnego dzieła, Like a Dragon: Infinite Wealth.

@ 20.09.2023, 16:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Like a Dragon: Infinite Wealth z datą premiery

Studio Ryu Ga Gotoku ujawniło właśnie datę premiery swojego kolejnego dzieła, czyli Like a Dragon: Infinite Wealth. Z informacji udostępnionych przez deweloperów wynika, że projekt dostępny będzie od 26 stycznia 2024 roku, a zagramy w niego na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. 

Aby uświetnić ujawnienie premiery, twórcy Like a Dragon: Infinite Wealth przygotowali też dla nas nowy zwiastun, skupiający się na fabule. Mimo że nie ma w nim wielu ujęć przedstawiających czystą rozgrywkę, warto się z nim zapoznać, jeśli czekacie na kolejne dzieło z tej niebywale popularnej serii.

Like a Dragon: Infinite Wealth zapowiada się naprawdę interesująco, szczególnie dla fanów cyklu. Widać też, że deweloperzy poczynili sporo zmian w silniku graficznym, dzięki czemu gra prezentuje się sporo lepiej od odsłon poprzednich. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, szczegółów na razie niestety brak.

Data premiery Like a Dragon: Infinite Wealth, jak wspomniałem, zaplanowana została na 26 stycznia.


Sprawdź także:
Like a Dragon: Infinite Wealth

Like a Dragon: Infinite Wealth

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Like a Dragon: Infinite Wealth to ósma pełnoprawna odsłona serii przygodowych gier akcji z elementami RPG / jRPG Yakuza, która zmieniła nazwę na Like a Dragon. Za produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:54, 21.09.2023
Z Ichibanem i Kazumą razem w drużynie będzie zabawa Dumny
0 kudosBarbarella.   @   11:32, 21.09.2023
Tak. Zrobiło to studio Ryu to będą sobie dawać po ryu. Szczęśliwy
0 kudosmrPack   @   12:43, 21.09.2023
Cytat: Barbarella.
Tak. Zrobiło to studio Ryu to będą sobie dawać po ryu. Szczęśliwy
To prawda choć ryu znaczy smok Dumny
0 kudosBarbarella.   @   14:34, 21.09.2023
Czyli paszcza smoka to ryj ryu. Uśmiech Niemniej gra może godna uwagi chociaż zapewne nie będzie po polsku. Dobrze że w tym zwiastunie nie było polskich napisów bo całą fabułę by opowiedzieli. Yakuzy mi trochę żal że nie po polsku, była niedawno jakaś promocja. Pograłabym w japońską Mafię.