The Elder Scrolls Online: High Isle (Xbox One) - okladka

The Elder Scrolls Online: High Isle (Xbox One)

Premiera:
21 czerwca 2022
Premiera PL:
21 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: High Isle (Xbox One)
Materdea @ 16:33 01.02.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 16h 44min

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: High Isle to piąty (licząc od Morrowinda) fabularny dodatek do MMORPG-a od ZeniMax Online Studios. Rozszerzenie przenosi gracza to zupełnie nowej lokacji, archipelagu Systress. DLC stanowi danie główne całorocznej przygody zatytułowanej Dziedzictwo Bretonów (Legacy of Bretons).

Fabuła The Elder Scrolls Online: High Isle skupia się na rasie Bretonów - spadkobierców zarówno ludzi, jak i elfów. Elita społeczna zorganizowana jest feudalnie na modłę późnego europejskiego średniowiecza i zamieszkuje Gonfalon Bay, centrum wszystkich politycznych działań na High Isle. Dodatek charakteryzuje powrót do korzeni marki, czyli knowań, politycznych intryg, zdrad i skrytobójstw. Historia bowiem kręci się wokół rozmów pokojowych, mających na celu zakończenie Wojny Trzech Sztandarów. Szczyt zorganizowany został przez szlacheckie Society of the Steadfast, jednak na scenie pojawia się enigmatyczny Ascendant Order, który ma zamiar pokrzyżować ich plany.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: High Isle dodaje do podstawowych elementów kilka nowości. Wśród nich są kolejni kompani: Ember, Khajiitka, która dorastała na ulicach i ma dryg do magii, oraz Isobel: Bretonka z aspiracjami do bycia rycerzem, która uważa, że jej powołaniem jest pomoc graczom. Najistotniejszym "ficzerem" jest jednak autorska karcianka o nazwie Tales of Tribute. Zabawa polega na wyścigu dwóch graczy (można grać zarówno z bohaterami niezależnymi jak i z żywymi graczami w systemie rankingowym) do zdobycia przewagi w zasobach (i by finalnie przejąć je wszystkie). Aby wszyscy mieli równe szanse, jeden współzawodnicy wybierają po jednej talii ze swoich decków, które następnie są wspólnie tasowane.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z The Elder Scrolls Online: High Isle (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?