The Awesome Adventures of Captain Spirit (Xbox One) - okladka

The Awesome Adventures of Captain Spirit (Xbox One)

Premiera:
25 czerwca 2018
Premiera PL:
25 czerwca 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Awesome Adventures of Captain Spirit (Xbox One)
Materdea @ 13:04 28.06.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 1h 8min

+ czaswięcej

The Awesome Adventures of Captain Spirit to przygodowa gra akcji autorstwa studia Dontnod Entertainment. Tytuł jest darmowym wstępem do wydarzeń zaprezentowanych w Life is Strange 2 i został utrzymany w konwencji jednego epizodu z otwartym zakończeniem.

Historia The Awesome Adventures of Captain Spirit opowiada o trudnej relacji ojca z synem, kiedy ten wychowywany jest bez matki. Wcielamy się w postać właśnie owego chłopca oraz jego wymyślonego alte-ego, tytułowego Kapitana Ducha. Naszym zadaniem jest wykonanie kilku zadań ze specjalnej listy, takich jak praktyczne ćwiczenia strzelnicze (śnieżką w puszki), stworzeniem specjalnego kombinezonu z kartonów i folii aluminiowej czy też zdobycie drugiej połowy mapy prowadzącej do skarbu.

W The Awesome Adventures of Captain Spirit akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przeprowadzamy interakcję z różnymi przedmiotami, rozmawiamy z postaciami niezależnymi i staramy się szukać rozwiązań dla zagadek środowiskowych. Posiadamy również niewielki ekwipunek, lecz znajdowane rzeczy nie znajdują się w nim zazwyczaj niż kilka chwil.

Screeny z The Awesome Adventures of Captain Spirit (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?