Gears Tactics (PC) - okladka

Gears Tactics (PC)

Premiera:
28 kwietnia 2020
Premiera PL:
28 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gears Tactics (PC)
Kawira @ 12:24 04.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gears Tactics to spin-off serii Gears of War próbujący swych sił w starciu z taktycznymi, turowymi strategiami. Za projekt odpowiada studio Splash Damage, słynące raczej ze strzelanek, szczególnie z legendarnej już gry sieciowej - Wolfenstein: Enemy Territory, ale też eksperymentalnego Brink.

W Gears Tactics historia przenosi gracza na 12 lat przed wydarzeniami pierwszej odsłony Gears of War, gdzie musi ścigać szarańcza niszczące miasta jedno po drugim.

Mechanika stanowi bezpośrednią konkurencję dla cyklu XCOM, co oznacza sterowanie pojedynczym oddziałem w systemie turowym. Całość obserwujemy z rzutu izometrycznego urozmaicanego częstymi, krótkimi ujęciami znanymi przede wszystkim z XCOM 2. Podobnie jak tytuł od Firaxis Games, Gears Tactics pozwala na modyfikację wyposażenia żołnierzy oraz wręcz wymaga stałego budowania coraz to nowszego uzbrojenia. Wyróżnia się natomiast szybszą rozgrywką, a także większym nastawieniem na ikoniczny element głównej serii - walki z bossami.

Wymagania: Twórcy gry Gears Tactics ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Gears Tactics (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?