Life is Strange 2 (Xbox One) - okladka

Life is Strange 2 (Xbox One)

Premiera:
27 września 2018
Premiera PL:
03 grudnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Life is Strange 2 (Xbox One)
Kawira @ 10:53 23.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 15h 59min

+ czaswięcej

Life is Strange 2 to trzecia odsłona narracyjnych gier przygodowych od studia Dontnod Entertainment. Mimo iż ma w tytule "dwójkę", nie jest kontynuacją oryginału - dostajemy zupełnie nowych bohaterów. Po raz kolejny tytuł ukaże się w formie epizodycznej, złożonej w sumie z 5 sezonów.

W Life is Strange 2 poznajemy historię dwójki braci, szesnastoletniego Sean oraz dziewięcioletniego Daniela. Wcielamy się w postać tego starszego, sprawującego opiekę nad młodszym. W związku z przykrymi wydarzeniami, które dotknęły ich rodzinę, muszą uciekać przed policyjną obławą ze swojego rodzinnego domu ulokowanego na przedmieściach Seattle. Cel - uratować się, uciekając do rodzinnego miasteczka w Meksyku.

Rozgrywkę w Life is Strange 2 obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, a zabawa polega głównie na eksploracji, rozmowach oraz podejmowaniu decyzji w kluczowych momentach. Te ostatnie są bardzo istotne, bowiem wpływają bezpośrednio na przebieg historii i kształtują charakter postaci. Tytuł został poprzedzony darmowym prologiem The Awesome Adventures of Captain Spirit również mającym wpływ na wydarzenia podczas właściwej gry.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Life is Strange 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?