Far Cry 3: Classic Edition (Xbox One) - okladka

Far Cry 3: Classic Edition (Xbox One)

Premiera:
29 maja 2018
Premiera PL:
29 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Far Cry 3: Classic Edition (Xbox One)
Materdea @ 14:45 31.05.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 16h 40min

+ czaswięcej

Far Cry 3: Classic Edition to odświeżona wersja klasycznego Far Cry 3, który pierwotnie ukazał się w 2013 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ten FPS z elementami RPG został wyprodukowany  przez wewnętrzne studia firmy Ubisoft - zarówno oryginał jak i remaster.

Głównym bohaterem Far Cry 3: Classic Edition jest Jason Brody. Wraz z grupą przyjaciół przylatuje na wyspę, która jest naszym miejscem akcji, by spędzić wakacje swojego życia. Niestety przygoda zamienia się w piekło - w trakcie lotu spadochronem spadli na teren kontrolowany przez piratów, którym przewodzi stuknięty Vaas. Protagoniście udaj się uciec i teraz jego nadrzędnym celem jest odbicie ujętych kompanów.

Far Cry 3: Classic Edition posiada w pełni otwarty świat, więc gracz nie jest ograniczony do podążania wcześniej ustalonymi ścieżkami. Musi samodzielnie znaleźć drogę prowadzącą do celu i zdecydować czy ma ochotę walczyć otwarcie, czy może woli poruszać się bezszelestnie i równie cicho eliminować oponentów. Wybory w Far Cry 3: Classic Edition odgrywają bardzo ważną rolę.

Jak na strzelankę przystało, dysponujemy szeroką gamą uzbrojenia. Zaczynając na pistoletach i maczetach, przez karabiny i strzelby, na wyrzutniach i granatnikach kończąc. Przeciwnik jest równie dobrze wyposażony, a w związku z tym każda potyczka stanowi nie lada problem. Konieczne jest strategiczne myślenie i planowanie.

Far Cry 3: Classic Edition to również interaktywne środowisko, na które możemy wpływać przy pomocy posiadanej broni, jak również wysokiej jakości tekstury oraz wiele efektów specjalnych. Zabawa przebiega nie tylko na piechotę, lecz również za kierownicą różnych pojazdów, a także paralotni! Swobodna rozgrywka stanowi jeden z kluczowych elementów projektu.


Far Cry 3: Classic Edition od 29 maja 2018 roku dostępne jest dla posiadaczy Przepustki sezonowej Far Cry 5 - do normalnej sprzedaży trafiło dopiero 26 czerwca!

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strachZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Far Cry 3: Classic Edition (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?