The Awesome Adventures of Captain Spirit (PS4) - okladka

The Awesome Adventures of Captain Spirit (PS4)

Premiera:
25 czerwca 2018
Premiera PL:
25 czerwca 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis The Awesome Adventures of Captain Spirit (PS4)
Materdea @ 13:04 28.06.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 1h 3min

+ czaswięcej

The Awesome Adventures of Captain Spirit to przygodowa gra akcji autorstwa studia Dontnod Entertainment. Tytuł jest darmowym wstępem do wydarzeń zaprezentowanych w Life is Strange 2 i został utrzymany w konwencji jednego epizodu z otwartym zakończeniem.

Historia The Awesome Adventures of Captain Spirit opowiada o trudnej relacji ojca z synem, kiedy ten wychowywany jest bez matki. Wcielamy się w postać właśnie owego chłopca oraz jego wymyślonego alte-ego, tytułowego Kapitana Ducha. Naszym zadaniem jest wykonanie kilku zadań ze specjalnej listy, takich jak praktyczne ćwiczenia strzelnicze (śnieżką w puszki), stworzeniem specjalnego kombinezonu z kartonów i folii aluminiowej czy też zdobycie drugiej połowy mapy prowadzącej do skarbu.

W The Awesome Adventures of Captain Spirit akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przeprowadzamy interakcję z różnymi przedmiotami, rozmawiamy z postaciami niezależnymi i staramy się szukać rozwiązań dla zagadek środowiskowych. Posiadamy również niewielki ekwipunek, lecz znajdowane rzeczy nie znajdują się w nim zazwyczaj niż kilka chwil.

Wymagania: Twórcy gry The Awesome Adventures of Captain Spirit ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Awesome Adventures of Captain Spirit (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   08:13, 14.04.2021
Fajny prolog do właściwego Life is Strange 2. Miło mi się w grało w ten epizod.