Torment: Tides of Numenera (Xbox One) - okladka

Torment: Tides of Numenera (Xbox One)

Premiera:
28 lutego 2017
Premiera PL:
28 lutego 2017
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Torment: Tides of Numenera (Xbox One)
DevMat @ 10:50 05.08.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: 45h 17min

+ czaswięcej

Torment: Tides of Numenera to gra cRPG, będąca kontynuacją kultowego już Planescape Torment. Jako że twórcy ze studia inXile, z Colinem McCombem na czele, nie uzyskali praw do nazwy Planescape, postanowili umieścić swoje dzieło w świecie Numenera.

Akcja została osadzona tysiące lat od dnia dzisiejszego. Ziemia w między czasie widziała wznoszenia i upadki wielkich cywilizacji. Obecnie ludność żyje w warunkach zbliżonych do tych znanych ze średniowiecza. Dookoła jednak można bez problemu zauważyć szczątki dawnych czasów, z najbardziej rozwiniętymi gadżetami na czele. Niektóre chronią ludność, a niektóre wręcz przeciwnie.

Mechanika rozgrywki nawiązuje nieco do słynnego pierwowzoru. Gracz przed rozpoczęciem przygody tworzy własnego bohatera, wybierając dla niego m.in. płeć. W miarę upływu czasu zyskuje punkty doświadczenia, które wymienia następnie na nowe umiejętności. Walka natomiast rozgrywa się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą. Wśród napotkanych na drodze przeciwników, znalazły się zmutowane potwory i goście z innych planet.

Screeny z Torment: Tides of Numenera (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?