The Crew (Xbox One) - okladka

The Crew (Xbox One)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
02 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis The Crew (Xbox One)
DevMat @ 19:11 05.06.2013

Śr. długość gry: 51h 0min

+ czaswięcej

The Crew to kolejna gra wyścigowa przygotowana przez studio Ubisoft Reflections. Amerykańsko-francuski developer był wcześniej odpowiedzialny za serię Driver.

Główną atrakcją tytułu będą wyścigi, zrealizowane w stylu arcadowym. Przemierzymy otwarty świat, pędząc m.in. ulicami Nowego Jorku oraz Los Angeles, ale to nie wszystko, albowiem deweloper, na potrzeby gry, przygotował praktycznie całe terytorium Stanów Zjednoczonych, a zwiedzać możemy każdy zakątek, widoczny zza kierownicy.

Mimo że The Crew umożliwia zabawę w pojedynkę, tytuł nastawiony jest przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową. Dzięki niezauważalnym przejściom pomiędzy dwoma modelami zabawy możemy w jednym momencie grać samotnie, ścigając się z duchem znajomego, a chwilę później wraz z ekipą walczyć o dominację w mieście.

Za wszystkie osiągnięcia w grze gromadzimy pieniądze oraz części do samochodu. Zarówno te pierwsze, jak i drugie pozwalają następnie modyfikować posiadaną furę, dopasowując ją do aktualnych potrzeb. Ze względu na zróżnicowane miejsca wyścigów, raz pędzimy bolidem, a chwilę później autem nastawionym na offroad - zmiany potrzebne do pokonania tak odmiennych terenów wprowadzamy w garażu.

The Crew działa na nowoczesnym silnik graficznym, potrafiącym wykorzystać moc drzemiącą w nowoczesnych komputerach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132, Dirian,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z The Crew (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?