The Crew (PS4) - okladka

The Crew (PS4)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
02 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis The Crew (PS4)
DevMat @ 19:11 05.06.2013
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: 57h 40min

+ czaswięcej

The Crew to kolejna gra wyścigowa przygotowana przez studio Ubisoft Reflections. Amerykańsko-francuski developer był wcześniej odpowiedzialny za serię Driver.

Główną atrakcją tytułu będą wyścigi, zrealizowane w stylu arcadowym. Przemierzymy otwarty świat, pędząc m.in. ulicami Nowego Jorku oraz Los Angeles, ale to nie wszystko, albowiem deweloper, na potrzeby gry, przygotował praktycznie całe terytorium Stanów Zjednoczonych, a zwiedzać możemy każdy zakątek, widoczny zza kierownicy.

Mimo że The Crew umożliwia zabawę w pojedynkę, tytuł nastawiony jest przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową. Dzięki niezauważalnym przejściom pomiędzy dwoma modelami zabawy możemy w jednym momencie grać samotnie, ścigając się z duchem znajomego, a chwilę później wraz z ekipą walczyć o dominację w mieście.

Za wszystkie osiągnięcia w grze gromadzimy pieniądze oraz części do samochodu. Zarówno te pierwsze, jak i drugie pozwalają następnie modyfikować posiadaną furę, dopasowując ją do aktualnych potrzeb. Ze względu na zróżnicowane miejsca wyścigów, raz pędzimy bolidem, a chwilę później autem nastawionym na offroad - zmiany potrzebne do pokonania tak odmiennych terenów wprowadzamy w garażu.

The Crew działa na nowoczesnym silnik graficznym, potrafiącym wykorzystać moc drzemiącą w nowoczesnych komputerach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132, Dirian,
Screeny z The Crew (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMroczny13   @   14:37, 23.01.2018
Witam
Mam pytanie: czy platynowe skrzynie one się jakoś odnawają po jakimś czasie?