Banishers: Ghosts of New Eden (Xbox X/S) - okladka

Banishers: Ghosts of New Eden (Xbox X/S)

Premiera:
13 lutego 2024
Premiera PL:
13 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Banishers: Ghosts of New Eden (Xbox X/S)
Materdea @ 22:32 14.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Banishers: Ghosts of New Eden to cRPG akcji utrzymane w klimatach fantasy i alternatywnej historii. Za produkcję odpowiada studio Dontnod Entertainment, znane m.in. z serii narracyjnych przygodówek Life is Strange.

Fabuła Banishers: Ghosts of New Eden przenosi nas do kolonizowanej Ameryki Północnej, do roku 1695 - a konkretniej miejscowości New Eden. Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i Pogromcami – łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po jednej z katastrofalnie zakońćzonych misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi. Para desperacko szuka sposobu na rozwiązanie tej sytuacji.

Rozgrywka Banishers: Ghosts of New Eden to cRPG akcji, gdzie wydarzenia obserwujemy zza pleców kierowanej postaci. Naszym głównym celem jest realizacja zadań popychających fabułę do przodu, eksploracja półotwartych lokacji oraz walka. Do naszej dyspozycji oddano nie tylko charakterystyczną dla tamtych czasów broń białą oraz palną, ale również paranormalne zdolności pary bohaterów. Wraz z postępami zyskujemy dostęp do coraz lepszego ekwipunku podnoszącego nasze statystyki, a także awansujemy na wyższe poziomy doświadczenia. Poza tym w trakcie przygody podejmujemy szereg mniejszych oraz większych decyzji moralnych wpływających na kolejne wydarzenia, a w konsekwencji na finał przygody.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Banishers: Ghosts of New Eden (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?