Hi-Fi Rush (Xbox X/S) - okladka

Hi-Fi Rush (Xbox X/S)

Premiera:
25 stycznia 2023
Premiera PL:
25 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Hi-Fi Rush (Xbox X/S)
Materdea @ 21:54 26.01.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 16h 25min

+ czaswięcej

Hi-Fi Rush to kolorowy i muzyczny slasher autorstwa studia Tango Gameworks - deweloperów stojących do tej pory raczej za cięższymi klimatycznie produkcjami (takimi jak The Evil Within czy Ghostwire: Tokyo).

Fabuła Hi-Fi Rush pozwala graczowi wcielić się w postać Chaia - młodego muzyka aspirującego do miana przyszłej gwiazdy rocka. Okazuje się, że protagonista jest swojego rodzaju "nieudanym eksperymentem" korporacji technologiczne Vandelay i posiada zmodyfikowane ciało. Budzi się w ich ośrodku, a jedyny cel, który mu przyświeca (i trójce jego pozostałych kompanów), to zniszczenie całego przedsięwzięcia.

Rozgrywka Hi-Fi Rush to połączenie klasycznego slashera z grą muzyczną - gdzie wyprowadzanie ataków w rytm aktualnie wybrzmiewającej rockowej muzyki przynosi nie tylko satysfakcję, ale realne korzyści punktowe i związane z samym gameplayem (jak np. szybsze i mocniejsze combosy). Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym głównym zadaniem jest przemierzanie kolejnych coraz to bardziej zwariowanych lokacji, walka z szeregowymi poplecznikami korporacji, a raz na jakiś czas mierzenie się z bossami. W trakcie zabawy dołączać do nas będą kompani wspierający nie tylko w trakcie starć, ale również eksploracji - niektóre z zagadek wymagają bowiem kooperacji.

Hi-Fi Rush oferuje wyłącznie zabawę dla pojedynczego gracza.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Hi-Fi Rush (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?