Hi-Fi Rush zadebiutuje na Nintendo Switch 2?

Z krążących w sieci plotek wynika, że Hi-Fi Rush nie zadebiutuje na obecnej konsoli Switch, ale dopiero na jej następcy.

@ 23.02.2024, 14:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Hi-Fi Rush zadebiutuje na Nintendo Switch 2?

Od jakiegoś czasu w sieci krążą informacje na temat tego, Hi-Fi Rush dostępne będzie nie tylko na PC oraz Xboksach, ale również na innych platformach. Po tym, jak zapowiedziano wydanie dla PlayStation 5 pojawiły się pytania o ewentualne wydanie dla Switcha, o którym też krążyły plotki. Bethesda niczego nie komentuje, a do nas dotarły interesujące pogłoski w temacie.

Znany insider, Tom Henderson twierdzi, że Hi-Fi Rush nie będzie dostępne na obecnej konsoli Switch, ale dopiero na jej następcy, czyli Switchu 2 - czy jakkolwiek nowa platforma będzie się nazywać. Powodów takiej decyzji nie znamy, ale możliwe, że deweloperzy uznali, iż pozwoli im to przygotować bardziej porywające i lepiej dopracowane doświadczenie.

Tak czy inaczej, Hi-Fi Rush dostępne będzie od 19 marca na konsolach PlayStation 5, a jeśli chodzi o wariant dla sprzętu Nintendo, spodziewamy się go dopiero w przyszłym roku. Z ostatnich doniesień na temat Switcha 2 wynika, że jego premierę przerzucono z końcówki roku 2024, na pierwszy kwartał roku 2025.

Czekamy oczywiście na oficjalną prezentację kieszonsolki, która ma mieć miejsce w czerwcu.


Sprawdź także:
Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush

Premiera: 25 stycznia 2023
PC, XBOX X/S, PS5

Hi-Fi Rush to kolorowy i muzyczny slasher autorstwa studia Tango Gameworks - deweloperów stojących do tej pory raczej za cięższymi klimatycznie produkcjami (takimi jak Th...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?