Control (Xbox X/S) - okladka

Control (Xbox X/S)

Premiera:
02 lutego 2021
Premiera PL:
02 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Control (Xbox X/S)
Materdea @ 17:32 19.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 19h 29min

+ czaswięcej

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.

W Control gracz wciela się w postać Jesse Faden - kobietę, która w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczącej własnej przeszłości ląduje w budynku tajnej organizacji. Okazuje się, że chwilę po inwazji sił z innego wymiaru, dyrektor szklanego biurowca z Nowego Jorku sam ginie na miejscu. Bohaterka przejmuje dowodzenie w celu opanowania sytuacji.

Control pozwala nam obserwować akcję z perspektywy trzeciej osoby. Broń w rękach protagonistki stanowi jeden z kompozytów mechaniki, oferując różne tryby działania. Oprócz standardowego strzelania, giwera posiada również funkcje kinetyczne czyli możliwość przenoszenia elementów otoczenia, a nawet samych przeciwników.

Mimo że całość rozgrywa się w ogromnym biurowcu, otoczenie charakteryzuje się agresywną, surrealistyczną stylistyką i do tego nieustannie się transmutuje na naszych oczach. Nie zabrakło także standardowych elementów dzisiejszych gier, czyli umiejętności specjalnych oraz modyfikacji posiadanego ekwipunku.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?