Just Cause (XBOX) - okladka

Just Cause (XBOX)

Premiera:
26 września 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Just Cause (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 36h 51min

+ czaswięcej

Just Cause jest grą akcji wyprodukowaną w szwedzkim studio Avalanche Software. Program przenosi nas w klimaty meksykańskie, na południowoamerykańską wyspę San Esprito. Głównym bohaterem jest agent CIA o imieniu Rico Rodriguez, który zostaje wysłany do akcji aby usunąć samozwańczy rząd tyranów panujący na wyspie, oraz sprawdzić czy nie posiada on przypadkiem broni masowego rażenia.

Pierwszym i najważniejszym elementem gry jest ogromny, i całkowicie wolny świat. Autorzy chwalą się że udostępnili graczowi obszar obejmujący 1225 mil kwadratowych, po którym swobodnie możemy się poruszać. Pomimo wyznaczonego głównego zadania, nic nie stanie na przeszkodze by po prostu sobie spacerować, jeździć czy też latać, a cel priorytetowy wypełnić dopiero gdzy najdzie nas na to ochota. Póki do tego nie dojdzie, wypełnić możemy zadania poboczne i po prostu zwiedzać wyspę podziwiając kunszt grafików.

Jak na porządną grę akcji przystało, just Cause oddaje w ręce graczy mnóstwo różnych rodzajów broni. Począwszy od pistoletów, karabinów oraz strzelb, a na wyrzutniach rakiet skończywszy. Arsenał jest bardzo pokaźny, każdy więc powienien znaleźć narzędzie odpowiednie dla siebie.

Wypełniając kolejne zadania musimy zwracać uwagę na organizacje funkcjonujące na wyspie. Nasze działania wpływają na ich stosunek wobec Rico. Kiedy uczynimy jedną frakcję przyjacielem, druga zmienia się we wroga.

Grafika oraz dźwięk w programie są bardzo przejrzyste i nadają mu klimat. Silnik graficzny jest w stanie generować ogromne otwarte przestrzenie, płynną animację postaci oraz niezwykle szczegółowe modele.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Just Cause (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?