Avalanche, twórcy Just Cause, przyszykowali na rok 2015 kilka niespodzianek

Studio Avalanche pracuje obecnie nad jedną, ujawnioną grą. Mowa tutaj o Mad Max, strzelance, której akcja toczy się w słynnym, filmowym uniwersum, znanym na całym świecie za sprawą fenomenalnej roli Mela Gibsona.

@ 21.08.2014, 16:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Avalanche, twórcy Just Cause, przyszykowali na rok 2015 kilka niespodzianek

Studio Avalanche pracuje obecnie nad jedną, ujawnioną grą. Mowa tutaj o Mad Max, strzelance, której akcja toczy się w słynnym, filmowym uniwersum, znanym na całym świecie za sprawą fenomenalnej roli Mela Gibsona. Jak się jednak okazuje, deweloper szykuje coś jeszcze.

Pierwsze wskazówki dotyczące tego, że Avalanche pracuje nad kilkoma różnymi grami docierały do nas już jakiś czas temu. Z krążących w sieci informacji wynikało bowiem, że firma się rozrasta. Najpierw rozbudowano biura, które mieszczą się w Sztokholmie, a następnie rozszerzono amerykańską siedzibę studia, mieszczącą się w Nowym Jorku. Oczywiście wszystko to związane było z mnożącymi się projektami.

Pozostaje zastanowić się co konkretnie może szykować dla nas studio, prócz wspomnianego Mad Maxa, rzecz jasna. Jeśli miałbym obstawiać, to najbezpieczniej byłoby postawić na Just Cause 3. Wydaje mi się, że zapowiedź "trójki" jest jedynie kwestią czasu, wszak obie poprzednie części cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Co jeszcze, prócz tego? Niestety nie wiadomo, ale, jak twierdzi deweloper, "2015 rok będzie największym od momentu powstania Avalanche Studios", ekipa ma na niego "zaplanowane kilka niespodzianek".

Avalanche, twórcy Just Cause, przyszykowali na rok 2015 kilka niespodzianek

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   01:12, 22.08.2014
Czyżby prócz Mad Maxa, miał wyjść Just cause 3?
0 kudoszbychu5511   @   20:46, 22.08.2014
Luki505, tak myślę że będzie Just Cause 3, nie pogrzebaliby jednej z dobrych marek.