Freedom Figters (PC) - okladka

Freedom Figters (PC)

Premiera:
01 października 2003
Premiera PL:
30 listopada 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (4)Ukończone (15)Kupię (3)

Opis Freedom Figters (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 1min

+ czaswięcej

Wyjdź na ulice Nowego Jorku i walcz o swoją wolność!


Świat wygląda nieco inaczej. Związek Radziecki wygrał Zimną Wojnę, a na ulicach amerykańskich miast rozwija się właśnie brutalny konflikt. Wcielając się w rolę Christopher'a Stone, przeciętnego mieszkańca Nowego Jorku, gracz stopniowo przeobraża się w nieustraszonego patriotę, który na ulicach ukochanego miasta rekrutuje i prowadzi armię Bojowników o Wolność. Freedom Fighters™ łączy złożoność rozgrywki opartej na działaniu w drużynie z niesamowitymi wrażeniami, jakich dostarcza gra akcji, której fabuła rozgrywa się na ulicach, w budynkach oraz w metrze.

Przywództwo niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Życie twoich żołnierzy oraz powodzenie misji wyzwolenia Ameryki zależą od twojej odwagi, charyzmy oraz umiejętności przywódczych. Ponieważ wojny nie wygrywa się w pojedynkę, kluczowym elementem gry jest umiejętność rekrutowania i prowadzenia nowojorczyków do boju przeciwko Armii Czerwonej. Intuicyjny system prowadzenia rekrutacji pozwala w maksymalnie uproszczony sposób wydawać żołnierzom rozkazy i jednocześnie skutecznie wypełniać wszelkie zadania.

Gracz będzie walczyć w znanych miejscach Nowego Jorku, zarówno wewnątrz budynków jak i na ulicach.

Gra Freedom Fighters™ przewiduje wysokie nagrody za wygrane, ale równie wysokie kary za porażki. Oparty na charyzmie System Rekrutacji przyznaje punkty za ratowanie innych bojowników lub za przejmowanie kontroli nad kluczowymi obiektami miasta. Dzięki temu gracz rekrutować może coraz więcej ludzi, a jednocześnie nawiązują się emocjonalne więzi między kierowanymi przez niego żołnierzami.

Twój bohater oraz jego rekruci walczą z Armią Czerwoną za pomocą rozmaitych broni jednoręcznych lub dwuręcznych. Bojownicy o Wolność doskonale radzą sobie także we wschodnich sztukach walki.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Freedom Figters (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosstruż10   @   17:00, 13.11.2009
przeszłem całom
fajna ale krótka gra
prechodze ją 3 raz XD
0 kudosZdzichu19944   @   19:44, 17.04.2010
Mimo ze ma duzo lat ma swietną grywalnosc