Capsized (Xbox 360) - okladka

Capsized (Xbox 360)

Premiera:
05 lipca 2013
Premiera PL:
05 lipca 2013
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Capsized (Xbox 360)
The_Boss @ 21:31 14.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 5h 47min

+ czaswięcej

W wyniku wypadku statku kosmicznego pewien kosmonauta ląduje na dziwnej planecie. Nie zastanawiając się dłużej, jak zastanie przyjęty przez tubylców, postanawia, czym prędzej, uciekać.

Okazało się, że tutejsza ludność jest wrogo nastawiona. Pełno tutaj krwiożerczych bestii, które tylko czyhają w zaroślach, aby dopaść głównego bohatera. Rozgrywka polega więc na rozwalaniu kolejnych, niemiłych stworów.

W produkcji do walki posłużą nam wymyślne rodzaje broni. Tutaj podstawową bronią jest latarka oraz kosmiczny wynalazek, czyli plecak odrzutowy. Oprócz tego broń masowego rażenia, a do niej kilka typów amunicji. Prowadzona postać posługuje się również doskonale podnośnikiem grawitacyjnym.

Wydarzenia rozgrywają się na terenach porośniętych tropikalnymi lasami, czyli w dżungli. Niektóre momenty wątku fabularnego dzieją się podczas nocy.

Dzięki silnikowi fizycznemu został stworzony interaktywny świat. Wrogów możemy zabijać w inny sposób niż strzelanie do nich z różnego rodzaju giwer (vide podnośnik grawitacyjny). Bardziej finezyjne będzie nękanie ich, odcinając drogę ucieczki wielkimi skałami.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Capsized (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?