Hybrid (Xbox 360) - okladka

Hybrid (Xbox 360)

Premiera:
08 sierpnia 2012
Premiera PL:
08 sierpnia 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hybrid (Xbox 360)
szewczu @ 19:03 01.11.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hybrid to produkcja ekipy ze studia 5th cell, która zasłynęła tworząc wciągające i innowacyjne Scribblenauts przeznaczone dla przenośnej konsoli NDS. Tytuł stworzony został z myślą o posiadaczach stacjonarki Microsoftu - Xboxa 360 oraz usługi Xbox Live Arcade.

Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy świat uległ zniszczeniu w wyniku wojny nuklearnej. Wszędzie panoszą się ocaleni, a Ci którym udało się otrząsnąć po tym wszystkim, stworzyli wielkie skupiska ludności. Największe z nich to Paladin i Variant. Frakcje te toczą ze sobą zawzięty bój o wszelakie dobra naturalne. W samym środku tegoż konfliktu znajduje się gracz.

Hybrid stanowi połączenie kilku różnych elementów strzelanek, z największym naciskiem na system zasłon wzorowany na Gears of War oraz wieloplatformową eksplorację terenu, za sprawą specjalnego zestawu umożliwiającego latanie. Z tego względu oponent atakuje ze wszystkich możliwych kierunków, a w rezultacie gracz musi bezustannie kontrolować sytuację.

W Hybrid dostępnych jest sześć trybów zabawy, z popularnymi wariacjami Team Deatchmatch oraz King of The Hill na czele. Każdy model rozgrywki odpowiednio zbalansowano i zapewnia on odrobinę inne doznania, w rezultacie fani sieciowego naparzania na pewno znajdą coś dla siebie.

Produkcja działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym stosunkowo prostą, acz przyjemną dla oka oprawę.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Hybrid (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?