Beyond Good & Evil HD (Xbox 360) - okladka

Beyond Good & Evil HD (Xbox 360)

Premiera:
02 marca 2011
Premiera PL:
02 marca 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Beyond Good & Evil HD (Xbox 360)
The_Boss @ 02:31 25.10.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 9h 15min

+ czaswięcej

Ulepszona wersja wydanej w 2004 roku gry Michela Ancela, pod tytułem Beyond Good & Evil.

Fabuła produkcji kręci się w okół planety Hyllis. Zamieszkują ją mieszkańcy nazywani Hyllianami. Wszystko przebiega normalnie do czasu, kiedy zostają zaatakowani przez obcą rasę, zdeterminowaną by przejąć kontrolę nad mieszkańcami tychże obszarów. Na planecie zaczynają się walki przeciw agresorowi, w których udział - na swojej wyspie - bierze również młoda reporterka Jade - bohaterka programu. Po chaotycznych bitwach, wycieńczona działaniami wojennymi mdleje. Podczas snu nawiedzają ją pewne wizje - halucynacje - wprowadzające ją w stan lęku, wywołanego obecną sytuacją. Rząd kraju uspokaja bowiem ludność, podając mediom informacje, jakoby porządek z dnia na dzień był coraz większy, natomiast rebeliancka organizacja IRIS temu zaprzecza... Łącząc pewne wydarzenia oraz fakty, główna postać wpada na jej trop. Teraz postanawia, że rozwiąże nurtującą społeczeństwo zagadkę i pokaże mu prawdziwe oblicze rządu.

Świat produktu generowany jest trójwymiarowo dzięki stworzonemu specjalnie na jego potrzeby silnikowi Jade Game Engine. W stosunku do pierwotnej edycji, rozdzielczość została upscalowana do 1080p, co natomiast przekłada się na większą szczegółowość oraz przejrzystość. Poprawione zostały również tekstury - szczególnie te, którymi oklejono modele postaci. Na koniec zremasterowano ścieżkę dźwiękową, dopasowując ją do dzisiejszych standardów.

Zgodnie ze zwyczajem, na konsoli PlayStation 3 możliwe jest zdobycie bonusów w postaci Trofeów, zaś na Xboxie 360 można zgromadzić Achievementy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Beyond Good & Evil HD (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?