Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (Xbox 360) - okladka

Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (Xbox 360)

Premiera:
06 października 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (Xbox 360)
The_Boss @ 00:10 01.07.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley przedstawia historię Kapitana Smiley'a, bohatera serii komiksów. Mimo tego, że jest walecznym heroes'em, saga obrazkowych historii z jego udziałem traci regularnie na wartości - czyta ją coraz mniej osób. Aby zareklamować się i pozyskać czytelników, postać decyduje się na udział w fabułach innych projektów, pomagając tym samym odmiennym personom.

Akcja gry rozgrywa się w czterech odmiennych światach. Jedne kładą większy nacisk na umiejętności strzeleckie, drugie zaś wymagają sprawnych pięści. Są również lokacje, gdzie niezbędne jest umiejętne władanie obiema czynnościami.

Świat w którym toczy się rozgrywka jest dwuwymiarowy. Wszystko widać z boku, zaś grafika została utrzymana w stylu rysunkowym. Każda lokacja wykonana została w odmienny sposób - inną kreską, co odpowiada realiom prawdziwych komiksów: zarówno w fizycznej, jak i wirtualnej formie.

Produkt dostępny jest do nabycia za pośrednictwem Internetu, dzięki usłudze XBL Arcade dedykowanej Xbox'a 360. Wymaga to posiadania konta specjalnego - Gold.

Screeny z Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?