Test Drive Unlimited (Xbox 360) - okladka

Test Drive Unlimited (Xbox 360)

Premiera:
08 września 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (3)Ukończone (4)Kupię (4)

Opis Test Drive Unlimited (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 58h 45min

+ czaswięcej

Test Drive to jedna z najstarszych serii gier wyścigowych. Swój debiut miała jeszcze w latach osiemdziesiątych. Od czasów pierwszej edycji gry oczywiście mnóstwo rzeczy uległo zmianie, a każda kolejna częśc była coraz lepsza, i bardziej wciągająca od poprzedniej.

Test Drive Unlimited to najnowsza część serii. Powstaje ona na komputery PC oraz trzy konsole: PSP, PS2 a także Xbox 360. W porównaniu do swoich poprzedników, Test Drive Unlimited to całkowicie przebudowana gra zawierająca mnostwo nowości oraz usprawnień.

Pierwszą z ciekawostek jest możliwość wygenerowania własnego kierowcy. Przy pomocy prostego w obsłudze menu możemy dowolnie zmieniać wygląd kierowcy oraz jego kombinezonu. Co ciekawe część ciuchów została zaprojektowana przez prawdziwych projektantów takich jak np. Mark Ecko. Aby poszerzać kolekcję ubrań będziemy mogli pobierać nowe skórki za pomocą internetu.

Kolejnym ciekawym dodatkiem jest możliwość posiadania własnego domu oraz garażu pełnego zakupionych i zdobytych samochodów. W domu gracz będzie mógł odbierać pocztę, czytać specjalną gazetkę informacyjną w której znajdą się wiadomości na temat najważniejszych wydarzeń, oraz brać udział w aukcjach. Licytowanie przypominać będzie oczywiście to znane z ebay, czy też allegro. Tematem aukcji natomiast będą samochody.

Test Drive Unlimited podobnie jak Need For Speed: Most Wanted umożliwi tunningowanie posiadanych bryczek. W garażu będziemy mogli dokładać nowe podzespoły poprawiające osiągi fury, oraz modyfikować jej wygląd. Ilośc dostępnych samochodów w grze będzie robić ogromne wrażenie, ponieważ prócz modeli standardowych, które obecnie jeżdżą po ulicach miast, znajdziemy również concept cary, których nazwy ciężko jest wymówić!

Tray w grze zostały odwozorane na autentycznych terenach hawajskiej wyspy Oahu. Prodecent na podstawie zdjęć sateliternych przygotował krajobraz do złudzenia przypominający ten prawdziwy.

Test Drive Unlimited korzystał będzie z nowego silnika graficznego, dzięki któremu oglądany na ekranie monitora, lub telewizora obraz, będzie bardzo realistyczny i pełen szczegółów. Ogromnym plusem gry będzie także możliwość zabawy wieloosobowej!

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Test Drive Unlimited (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosElvis_08   @   09:15, 06.05.2010
Mam test drive unlimited na pc i jest zarąbista.Polecam każdemu fanu komfortowej jazdy i przyjemnosci związanej z nią.
0 kudosoverload2000   @   18:29, 19.02.2011
nawet fajna gierka polecam Pagani zonda i ferrari calivornia
0 kudosdziurawy95   @   11:19, 06.03.2011
ta gra jest momentami lepsza od dwójki, chodzi mi rzecz jasna o model jazdy