Test Drive Unlimited 2 z debiutanckim trailerem.

Na to z pewnością wielu fanów wirtualnych wyścigów czekało. Po ponad 3 latach, jakie minęły od premiery pierwszej części Test Drive Unlimited twórcy gry w końcu zaprezentowali pierwszy trailer nadchodzącego sequela.

@ 30.04.2010, 07:05
Mateusz "Tru" Prawda
pc, ps3, xbox 360


Na to z pewnością wielu fanów wirtualnych wyścigów czekało. Po ponad 3 latach, jakie minęły od premiery pierwszej części Test Drive Unlimited twórcy gry w końcu zaprezentowali pierwszy trailer nadchodzącego sequela.

Filmik powinien przypaść do gustu wszystkim fanom produkcji, bowiem raz, że całość wygląda naprawdę dobrze, to dodatkowo trzeba przyznać, że producentom udało się podchwycić klimat oryginału. Oprócz eksploracji Ibizy i Oahu na graczy czekają różne smaczki np. cykl dnia i nocy, czy niezbyt przyjemna perspektywa zabrudzenia auta. Na trailerze widzimy również dwa nowe pojazdy - Audi TT oraz Forda GT. Obszerną zapowiedź najnowszego dzieła Eden Games przeczytacie na tej stronie (po angielsku).

Zapraszam również do umieszczania własnych opinii na temat poniższego trailera w komentarzach.Test Drive Unlimited 2 powinien zadebiutować jeszcze pod koniec tego roku na PC oraz dwóch najmocniejszych konsolach - Xboxie 360 oraz Playstation 3.

P.S. Jeśli chodzi o muzykę z trailera to jest to utwór Ellie Goulding - Under The Sheets (Jakwob Remix)

Sprawdź także:
Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited

Premiera: 16 marca 2007
PC, PS2, PSP, XBOX 360

Test Drive to jedna z najstarszych serii gier wyścigowych. Swój debiut miała jeszcze w latach osiemdziesiątych. Od czasów pierwszej edycji gry oczywiście mnóstwo rzeczy u...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   10:45, 30.04.2010
Ten sam silnik graficzny co w TD:Unimited z 2007 widać po trailerze ze zostały wyciśnięte z niego ostanie soki i takie elementy jak bezdroża .. piękną plażą i innymi ładnymi krajobrazami które mają swoje uroki.Jazda w deszczu itp: widać że się postarali jednak realistycznego modelu jazdy i zniszczeń bym się nie spodziewał można z tego wywnioskować właśnie z zapowiedzi TD:Unlimited 2

PS: muzyka w trailerze do bani bleee
0 kudosGilberto   @   11:15, 30.04.2010
Faktycznie może i klimat zostanie utrzymany, ale niestety rewelacji nie widać. Po prostu trailer nie powala na kolana, a muzyka faktycznie do bani. No cóż, zobaczymy pod koniec roku.
0 kudosgryzek15   @   15:37, 30.04.2010
Zmiany klimatu ok. Jeżeli chodzi o grafikę - to na dzisiejsze czasy porażka. Mogliby lepiej się postarać.
0 kudosPietek=)   @   16:02, 30.04.2010
Trailer ok tak samo jak muzyczka w tle Dumny , a co do grafiki to może "szału" nie ma ale przecież nie o to chodzi ludziom z Eden Games, dla nich najważniejszy jest realizm oraz długość tras po których będziemy mogli sobie pojeździć Uśmiech .

0 kudosdavcio24   @   09:34, 02.05.2010
Grafika rzeczywiście nie jest oszałamiająca, ale mają jeszcze trochę czasu, żeby to poprawić. Poza tym nie grafika jest najważniejsza, jeśli zrobia realistyczny model jazdy to ja to kupię (uwielbiam gry wyścigowe).
Dodaj Odpowiedź