Medal of Honor: Warfighter (Xbox 360) - okladka

Medal of Honor: Warfighter (Xbox 360)

Premiera:
23 października 2012
Premiera PL:
25 października 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (6)Ukończone (7)Kupię (3)

Opis Medal of Honor: Warfighter (Xbox 360)
szewczu & DevMat @ 13:02 28.02.2012

Śr. długość gry: 6h 8min

+ czaswięcej

Medal of Honor: Warfighter to kolejna odsłona popularnej serii gier wojennych, przygotowana przez studio Danger Close. Tytuł stanowi kontynuację przygody zaprezentowanej w Medal of Honor - reaktywacji marki z 2010 roku.

Historia ponownie kręci się wokół jednostki Tier 1. Fabuła bazuje na prawdziwych wydarzeniach i przedstawia współczesny konflikt. Podczas gry sami decydujemy jakie kroki chcemy stawiać, przez co każdą misję można zakończyć na kilka sposobów. Wcielamy się w postać Preachera (Klechy), pod którego kontrolą wykonujemy szereg zadań. Osią fabularną jest pentryt - niebezpieczna substancja pozwalająca na kolejne, coraz to silniejsze, zamachy terrorystyczne. Podczas kampanii dla pojedynczego gracza odwiedzimy takie miejsca jak m.in. Somalię, Jemen, Bośnię czy Filipiny.

Nowością w trybie singleplayer jest efektowne i bardzo kinowe wchodzenie do poszczególnych budynków. Zwykły kopniak odszedł w zapomnienie - jego rolę przejęła inwencja gracza w możliwości wyboru ładunku wybuchowego, który zakładamy na drzwi, by szybko i z hukiem otworzyć sobie drogę.

Jeśli chodzi o tryb multiplayer, to najważniejszą wiadomością z perspektywy polskiego gracza jest niewątpliwie możliwość wcielenia się w naszych żołnierzy i toczenia bojów o przetrwanie. Oprócz rozgrywek, w których gracze walczą między sobą, Medal of Honor: Warfighter oferuje także tryb kooperacji.

Produkcja działa na silniku Frostbite 2.0, czyli tym samym, który napędzał Battlefielda 3. Dzięki niemu oprawa audio-wizualna trzyma wysoki poziom i charakteryzuje ją fotorealizm, możliwość destrukcji wielu elementów otoczenia oraz wpływania na wygląd niektórych miejsc na mapach.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, Dirian, Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Medal of Honor: Warfighter (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosderm   @   16:10, 28.10.2012
Pożyczyłem od kumpla,pograłem jakieś pół godziny i .... oddałem mu.Cóż,słabiutkie,koło BattleField a zwłaszcza BC2 nawet nie leżało a przecież ten sam producent.Gra ładna ale kompletnie bez jaja.W dodatku tragiczny dubbing.
0 kudosMicMus123456789   @   17:18, 28.10.2012
Cytat: derm
W dodatku tragiczny dubbing.

To jesteś w mniejszości z tego co słyszałem dubbing jest dobry Uśmiech
0 kudosDaerdin   @   18:16, 28.10.2012
Cytat: derm
,koło BattleField a zwłaszcza BC2 nawet nie leżało a przecież ten sam producent.
DICE z Warfighterem nie miało nic wspólnego. Za grę w całości odpowiada studio Danger Close.
0 kudosderm   @   20:58, 28.10.2012
Jasne,masz rację tylko,że za grę odpowiada EA(powinienem napisać dystrybutor,ale to EA wyłożyło kasę i trzymało łapę nad produkcją gry) oraz BF3 i MOH mają ten sam silnik graficzny czyli Frostbite 2,który właśnie jest opracowany przez DICE dlatego pokusiłem się o porównanie tych tytułów.Dodam jeszcze.że zarówno DICE jak i Danger Close należą do EA.