The Legend of Zelda: Twilight Princess (WII) - okladka

The Legend of Zelda: Twilight Princess (WII)

Premiera:
19 listopada 2006
Premiera PL:
08 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
RPG / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (3)

Opis The Legend of Zelda: Twilight Princess (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 115h 7min

+ czaswięcej

The Legend of Zelda: Twilight Princess to kontynuacja słynnej serii gier cRPG stworzonej przez firmę Nintendo w katach osiemdziesiątych XX wieku.

The Legend of Zelda: Twilight Princess to pierwsza edycja sagi, która wydana została na konsolę Nintendo Wii posiadającą niezwykle nowatorski kontroler, zwany Wiimote. Oczywiście tytuł w pełni wykorzystuje czujniku ruchu w nim zamontowane, a co za tym idzie sterowanie jest niezwykle łatwe i intuicyjne.

Głównym bohaterem The Legend of Zelda: Twilight Princess jest młody mężczyzna o imieniu Link. Opuszcza on swoje rodzinne strony i wyrusza do niezwykłego świata zwanego Twilight Realm, w którym przeżyje największą przygodę swojego życia. Po przejściu na drugą stronę zamienia się w wilka i zostaje pojmany. Na szczęście dzięki pomocy postaci zwanej Midna udaje mu się uciec.

W trakcie wątku fabularnego bohater The Legend of Zelda: Twilight Princess będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Aby zwyciężyć, zmuszony zostanie do posługiwania się wieloma magicznymi zaklęciami oraz dziesiątkami rodzajów oręża. Każde wypełnione zadanie i każdy zlikwidowany oponent daje mu punkty doświadczenia, które następnie zamienia na poprawę posiadanych umiejętności oraz zdobywanie nowych. Z początkowego cieniasa zamienia się w prawdziwego wojownika!

The Legend of Zelda: Twilight Princess działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym. Obraz generowany na ekranie jest szczegółowy i niezwykle kolorowy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z The Legend of Zelda: Twilight Princess (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswoiciech   @   12:16, 14.09.2014
Niesamowita i wspaniała. Pod warunkiem, że masz czas na przechodzenie dungeonów na raz (sesje po 2-3 godziny). Jeśli nie to trzymaj się z dala.