Super Paper Mario (WII) - okladka

Super Paper Mario (WII)

Premiera:
09 kwietnia 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (10)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Super Paper Mario (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Super Paper Mario to połączenie elementów gry platformowej z RPG. Program powstał w studio Intelligent Games Ltd. i jak sama nazwa wskazuje przenosi nas w uniwersum słynnego hydraulika o imieniu Mario.

Gra rozpoczyna się od obrazów przedstawiających odpoczywających Mario i Luigi. Nasi bohaterowie niestety dowiadują się o porwaniu księżniczki i zmuszeni są do przerwania relaksu i wyruszenia jej na ratunek. Po dotarciu na zamek czeka ich kolejna niespodzianka - pojawia się dziwny koleś i porywa wszystkich, prócz Mario, który wyrusza im na ratunek.

Przemierzając 8 rozbudowanych poziomów nasz bohater będzie musiał stawić czoła wielu niebezpiecznym przeciwnikom. Rozgrywka przypomina tą z pierwszych części serii Mario bowiem, bohatera obserwujemy z boku i poruszamy się jedynie w lewą lub prawą stronę. Od czasu do czasu zabawa przechodzi w trzeci wymiar, są to jednak jedynie krótkie wycinki z całego wątku fabularnego. Kontrolowanie Mario odbywa się oczywiście przy pomocy rewolucyjnego Wiimote.

Strona techniczna Super Paper Mario prezentuje się niezwykle nietypowo, grafika stanowi bowiem połączenie elementów trójwymiarowych oraz dwuwymiarowych. Postaci wyglądają jak wycięte z papieru, a ogólna prezentacja zmienia się praktycznie w każdej lokacji.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Super Paper Mario (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?