The Legend of Zelda: Twilight Princess (GC) - okladka

The Legend of Zelda: Twilight Princess (GC)

Premiera:
13 grudnia 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis The Legend of Zelda: Twilight Princess (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 115h 7min

+ czaswięcej

The Legend of Zelda: Twilight Princess to kontynuacja słynnej serii gier cRPG stworzonej przez firmę Nintendo w katach osiemdziesiątych XX wieku.

The Legend of Zelda: Twilight Princess to pierwsza edycja sagi, która wydana została na konsolę Nintendo Wii posiadającą niezwykle nowatorski kontroler, zwany Wiimote. Oczywiście tytuł w pełni wykorzystuje czujniku ruchu w nim zamontowane, a co za tym idzie sterowanie jest niezwykle łatwe i intuicyjne.

Głównym bohaterem The Legend of Zelda: Twilight Princess jest młody mężczyzna o imieniu Link. Opuszcza on swoje rodzinne strony i wyrusza do niezwykłego świata zwanego Twilight Realm, w którym przeżyje największą przygodę swojego życia. Po przejściu na drugą stronę zamienia się w wilka i zostaje pojmany. Na szczęście dzięki pomocy postaci zwanej Midna udaje mu się uciec.

W trakcie wątku fabularnego bohater The Legend of Zelda: Twilight Princess będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Aby zwyciężyć, zmuszony zostanie do posługiwania się wieloma magicznymi zaklęciami oraz dziesiątkami rodzajów oręża. Każde wypełnione zadanie i każdy zlikwidowany oponent daje mu punkty doświadczenia, które następnie zamienia na poprawę posiadanych umiejętności oraz zdobywanie nowych. Z początkowego cieniasa zamienia się w prawdziwego wojownika!

The Legend of Zelda: Twilight Princess działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym. Obraz generowany na ekranie jest szczegółowy i niezwykle kolorowy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheChamp   @   22:38, 22.08.2010
Chyba najlepsza gra na Gamecube'a. Ładna grafika i muzyka, a klimat i fabuła taka, że mucha nie siada. Warto dla niej kupić (bardzo taniego) Gamecube'a.