Nintendo opublikowało materiał oferujący wgląd w proces tworzenia Twilight Princess

Udostępniony film zawiera sporo ciekawych informacji na temat jednej z najpopularniejszych gier Nintendo ostatnich lat.

@ 25.02.2016, 09:23
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
gc, wii, wiiu

Nintendo opublikowało materiał oferujący wgląd w proces tworzenia Twilight Princess

Majacząca na horyzoncie premiera przygotowywanego z myślą o Wii U remake'u The Legend of Zelda: Twilight Princess zmotywowała Nintendo do odpowiedniego nagłośnienia produkcji. Z tego względu w sieci pojawił się dziś materiał filmowy traktujący o okresie, w którym pracownicy wewnętrznego studia (Nintendo EAD) skupiali wszystkie swe siły na stworzeniu tej kultowej przygody.

W pierwszej, opublikowanej dziś, części tej podróży w przeszłość wystąpiły osoby zaangażowane w tworzenie gry niemalże od samego początku. Swoimi przemyśleniami podzielili się bowiem m.in. odpowiedzialna za scenariusz Aya Kyogoku, designer lochów Koji Kitagawa oraz sam reżyser "Księżniczki" - Eiji Aonuma. Zapoznanie się z materiałem zaoferuje Wam wgląd w proces decyzyjny twórców, wyjaśniając występujące w grze zagadki, system walki konnej czy zastosowany przez grafików, bardziej realistyczny sznyt.

Przeznaczone dla Wii U wydanie Twilight Princess w pełnym HD pojawi się na rynku już 3 marca bieżącego roku, i poza ulepszoną oprawą graficzną, zawierać będzie również kilka istotnych, z punktu widzenia rozgrywki, zmian.


Sprawdź także:
The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Premiera: 13 grudnia 2006
GC, WII

The Legend of Zelda: Twilight Princess to kontynuacja słynnej serii gier cRPG stworzonej przez firmę Nintendo w katach osiemdziesiątych XX wieku. The Legend of Zelda:...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?