Zwiastun The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

W sieci pojawił się krótki materiał filmowy, promujący odświeżone wydanie The Legend of Zelda: Twilight Princess.

@ 12.02.2016, 13:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
wiiu

Zwiastun The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

Nintendo opublikowało kolejny zwiastun odświeżonej wersji The Legend of Zelda: Twilight Princess. Zadebiutuje ona na rynku już wkrótce, a w związku z tym wydawca chce przypomnieć wszystkim, z jak wyjątkowym projektem mamy do czynienia.

Jeśli chodzi o samo The Legend of Zelda: Twilight Princess HD, to deweloperzy poprawili oprawę wizualną, usprawnili nieco sterowanie i ogólnie odświeżyli produkcję. Zwiastun, który zobaczycie poniżej, nie skupia się jednak wyłącznie na zmianach, ale także na tym, co uczyniło pierwowzór tak dużym hitem.

Koniecznie zerknijcie poniżej, nie ważne czy macie WiiU czy nie. To jedna z tych gier, dla których warto posiadać platformę Nintendo.


Sprawdź także:
The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Premiera: 13 grudnia 2006
GC, WII

The Legend of Zelda: Twilight Princess to kontynuacja słynnej serii gier cRPG stworzonej przez firmę Nintendo w katach osiemdziesiątych XX wieku. The Legend of Zelda:...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?