Co zmieniło się w The Legend of Zelda: Twilight Princess HD?

Nintendo zademonstrowało dziś krótki materiał filmowy demonstrujący zmiany, których możemy spodziewać się w nadciągającej wersji na Wii U.

@ 04.02.2016, 23:16
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
wiiu

Co zmieniło się w The Legend of Zelda: Twilight Princess HD?

Jedna z najgorętszych produkcji Nintendo ostatnich lat - kontynuacja sagi The Legend of Zelda o podtytule Twilight Princess - już niebawem zaszczyci swoją obecnością posiadaczy Wii U. Dzięki najnowszemu zwiastunowi wiemy już czego jeszcze, poza udoskonaloną oprawą graficzną, możemy spodziewać się w HD remake'u tej znakomitej odsłony serii?

Developerzy gry postanowili zmniejszyć frustrację wynikającą z przechodzenia niektórych, co bardziej monotonnych fragmentów. Część zadań została przemodelowana tak, by ich ukończenie okazało się łatwiejsze niż w poprzednich edycjach gry. Przykładowo, nowo dodany przedmiot, zwany Ghost Lantern, znacznie upraszcza kolekcjonowanie dusz.

Nie zabrakło jednak również atrakcji dla fanów nieco trudniejszej rozgrywki: nowy tryb, Hero Mode, przeznaczony dla starych wyjadaczy. Efektem jego wybrania jest m.in. dwukrotne zwiększenie obrażeń otrzymywanych przez Linka oraz trudniejsza regeneracja życia.

Reedycja gry dla Wii U (oczywiście z pełną obsługą nowego kontrolera i upiększoną oprawą wizualną) ukaże się na początku przyszłego miesiąca.


Sprawdź także:
The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Premiera: 13 grudnia 2006
GC, WII

The Legend of Zelda: Twilight Princess to kontynuacja słynnej serii gier cRPG stworzonej przez firmę Nintendo w katach osiemdziesiątych XX wieku. The Legend of Zelda:...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?